Błędy związane z kartą Krwawy Baron

+
Błędy związane z kartą Krwawy Baron

Witam

Od kilku dni gram talią w skład której wchodzi złota karta "Krwawy Baron" (Bloody Baron). W czasie gier napotkałem dwa dość poważne błędy związane z tą kartą:
1. Zniszczenie (na przykład za pomocą pogody, Pioruna Alzura czy Pożogi) Morkvarga nie dodaje punktów Baronowi. O ile dobrze rozumiem mechanikę to wpierw następuje zniszcxzenie Morkvarga, po którym powinno naliczyć punkt Baronowi który jest w talii, a następnie powinno nastąpić wskrzeszenie Morgvarga. Niestety tak się nie dzieje.
2. Jakiekolwiek dobranie karty z wierzchu talii w pierwszej turze (na przykład kartą Sile de Tansarville) powoduje dobranie Barona tak jakby już w pierwszej turze (a nie na jej końcu) ustawiał się na wierzchu talii.
 
[video=youtube;Ad8QWx2-G2A]https://www.youtube.com/watch?v=Ad8QWx2-G2A[/video] Witaj,
Czy ten błąd jest na platformie PS4? Kurcze a Ja jego skasowałem... Jeżeli zniszczysz jakąś jednostkę on zawsze jest na pierwszym miejscu dobierania. Chodzi mi o PC z tym Baronem.
 
Dariusz77;n9025700 said:
Błąd występuje nawet gdy nie zniszczyłem jeszcze jednostki przeciwnika.

Ciekawe, ale go nie sprawdzę miejmy nadzieje, że ta informacja szybko trafi bez żadnych kłopotów tak jak w przypadku Sukkuba na Ps4.

Wspaniałej nocy!
 
Top Bottom