Blitzkrieg 4, Machina Wojenna zwana VADER rusza w trasę.

+
Blitzkrieg 4, Machina Wojenna zwana VADER rusza w trasę.

W związku z popularnością zespołu Vader na forum, z przyjemnością ogłaszam tym, którzy jeszcze nie wiedzą, że Vader ma trasę koncertową. Cena biletu zamówionego: 35zł. Na miejscu wyniesie was to 45zł. Dodam, że zagrają także kawałek 'Sword of The Witcher'"Wojna Błyskawiczna coraz bliżej!Wielkimi krokami zbliżamy się do rozpoczęcia trasy Blitzkrieg 4, na której VADER zaprezentuje się w znakomitym towarzystwie greckiego ROTTING CHRIST, brazylijskiego KRISIUN i amerykańskich formacji INCANTATION i FUNERUS. Wcześniej będzie można spotkać się z muzykami VADER i przedpremierowo nabyć najnowsze DVD zespołu "...And Blood Was Shed In Warsaw..."! Poniżej prezentujemy dokładne daty spotkań i koncertów, a tutaj możecie posłuchać reklamowego spotu sieci sklepów EMPiK.Przypominamy również o rezerwacji biletów na wszystkie koncerty drogą telefoniczną oraz internetową. Prosimy o zamówienia pod numer telefonu: 0-54 2837089 oraz email: info@vader.pl. Ze sporym opóźnieniem, za co przepraszamy, trafią bilety do sprzedaży w sklepach muzycznych.Program trasy:26.09 - Łódź @ Funaberia 227.09 - Warszawa @ Progresja28.09 - Lublin @ Graffiti29.09 - Ełk @ Centrum Kultury30.09 - Toruń @ Od Nowa01.10 - Gdynia @ Ucho02.10 - Bydgoszcz @ Vanila Club03.10 - Poznań @ Zeppelin04.10 - Zielona Góra @ Winiarnia05.10 - Lubin @ CK Muza06.10 - Zabrze @ Wiatrak07.10 - Bielsko-Biała @ Rudeboy08.10 - Kraków @ Rotunda09.10 - Rzeszów @ Pod PalmąProgram spotkań:26.09 - EMPiK Megastore CH Manufaktura, Łódź, ul. Karskiego 527.09 - EMPiK Megastore, Warszawa, ul. Nowy Świat 15/1728.09 - EMPiK DTC, ul. Krakowskie Przedmieście 4030.09 - EMPiK, Toruń, ul. Wielkie Garbary 1802.10 - EMPiK DTC, Bydgoszcz, ul.Gdańska 1503.10 - EMPiK Megastore, Poznań, ul. Ratajczaka 4404.10 - EMPiK, Zielona Góra, ul. Bohaterów Westerplatte 1908.10 - EMPiK Megastore, Kraków, Rynek Główny 5/ ul. Sienna 209.10 - EMPiK CH Galeria, ul. Płk. Leopolda Lisa - Kuli 19 "Ja jadę do Lublina 28 września, a może ktoś też ma tam blisko i z chęcią pójdzie w pogo z Dagonem? ;]Dyskusję n.t trasy koncertowej Vadera uważam za otwartą;)
 
Ja się nie wybieram, bo to nie moje klimaty :) ale mile mnie zaskoczyła cena. Widać, pazerni nie są :eek:
 

Keth

Ex-moderator
To jest taka niska cena? Jak na polski zespół, 45 zł to raczej więcej niż mniej...
 
Naprawde nie rozumiem czemu o tym nie rozmawiamy w temacie o muzyce ale ok :p. Ja moze pojde ale nei wiem bo na nastepny dzien jade na Dream Theater.
 
Ja bym poszedł usłyszec z 4, 5 kawałków, az tak za vaderem nie przepadam, chociaż SotW miażdży pyte.
 
A ja ide na koncert 5 pazdziernika :p. I pomyslec ze nigdy wczesniej o tym zespole nie slyszalem ;).
 
Hehe opuściłem tylko jeden Blitzkrieg :DA pierwszy koncert na jakim byłem to było nagranie DVD: Night Of The Apocalipse :p
 
Top Bottom