Blog CD Projekt RED wystartował!

+
Blog CD Projekt RED wystartował!



Chcecie być na bieżąco ze wszystkim, co dzieje się w CD Projekt RED? Zapraszamy do regularnego odwiedzania bloga studia, gdzie będą na Was czekać bardzo ciekawe materiały dotyczące naszych nadchodzących, jak rwnież już wydanych produkcji.
Od najdrobniejszych szczegłw, ktre nas otaczają, do wspaniałych rzeczy, ktre tworzymy chcemy pokazać wszystkim co nas inspiruje. Znajdziecie tu materiały making of, najświeższe informacje ze studia, a także przykłady naszych dzieł; te poważne, i te trochę mniej. Chcemy pokazać wszystkim, że granie nie musi ograniczać się do siedzenia na kanapie napisał Adam Badowski, szef studia w swoim powitalnym wpisie.
Poza powitaniem Adama Badowskiego, już dziś możecie dowiedzieć się nieco więcej o pracy Pawła Świerczyńskiego, głwnego twrcy cut-scen w Wiedźminie 2. Blog zawiera także ogłoszenia rekrutacyjne i opisy Warszawy - miasta, w ktrym znajduje się studio.
 
Pewnie bardziej konkretną wiadomością będzie zaproszenie na jesienną konferencję ;)...


A tak poza tym, przydałby się link (na pasku strony witcher, tuż przy Facebook'u, Twitter'ze itp.) do tego bloga. Uprościłoby to ludziom życie :).
 

Vojtas

Forum veteran
Bardzo dobry pomysł. Mam nadzieję, że często będziecie aktualizować go. Uwielbiam różne triki, smaczki i tajemnice kuchni. Anegdotki też są w cenie. :)


PS Narzekanie na brak bloga po polsku za...

3...

2...

1...
 
mar-ion said:
Było się języków uczyć,nie narzekać tu teraz! ;)

Ale, ja już na to za stary jestem ...

Za moich czasów dzieciom wpajało się do główek rosyjski (z którego teraz praktycznie nic poza alfabetem i z dwoma wierszykami nie pamiętam).
 
Super, że otworzyliście bloga teraz można będzie dowiedzieć się ciekawych informacji na temat waszych produkcji jednak szkoda, że nie ma go rodzimym języku, ale mi to oczywiście nie przeszkadza.
 
Następna strona do codziennego przeglądania

Szkoda tylko, że w języku angielskim, ale nie szkodzi, ważne by artykuły były ciekawe, a newsy świeże.
 
IwaN said:
Ale, ja już na to za stary jestem ...

Za moich czasów dzieciom wpajało się do główek rosyjski (z którego teraz praktycznie nic poza alfabetem i z dwoma wierszykami nie pamiętam).

W sumie racja. Wiedźmin to gra z 2007 r. Był od początku grą skierowaną do dorosłych graczy czyli gro fanów było urodzonych przed 1989 rokiem. Więc jasno można stwierdzić, że wielu z nas coś tam gawarit po rusku i nie zna angielskiego lub zna słabo.
 
Oby nie skończyło się słomianym zapałem jak zeszłym razem ;)
Przypomnę, że CD Projekt RED już raz hucznie otworzył dev bloga, na którym pojawiło się kilka ciekawych wpisów, po czym wszelka aktywność zamarła w marcu 2010 roku.
 
toonczyk said:
Przypomnę, że CD Projekt RED już raz hucznie otworzył dev bloga, na którym pojawiło się kilka ciekawych wpisów, po czym wszelka aktywność zamarła w marcu 2010 roku.
Nie chcę nikogo tłumaczyć, ale trudno jest pisać coś, kiedy tworzy się coś innego o czym pisać jeszcze nie można, a co dodatkowo zabiera sporo czasu.
Tak przynajmniej możemy powiedzieć, że mamy nowy sezon RED Blog'a
 
Błagam, tylko nie dublujcie informacji. Nie chcę czytać tego samego na blogu i w aktualnościach na głównej stronie wiedźmina tyle, że w innym języku.
 
Blog całkiem fajny. Będzie kolejna stronka do codziennego przeglądania o Wiesławie :D Język PL byłby mile widziany choć przeżyję i z ENG ;)
 
Nie wiem dlaczego, ale przeczytanie "szur, szur" na drugim filmiku ze story board'ów wywołało u mnie uśmiech. :]

Blog ładny mam nadzieje, że będzie bardziej żywotny niż jego poprzednie inkarnacje.
 
Top Bottom