Bloodborne

+
@HuntMocy Eksy Sony nie były słabe (przynajmniej te AAA, z wyjątkiem Ordera [dla niektórych]). Driveclub po poprawkach to jedna z najlepszych ścigałek zręcznościowych ostatnich lat (nie tylko według mnie), a InFamous to bardzo dobra gra. Co prawda nie było żadnego killera (do teraz), ale w porównaniu do podobnego okresu po premierze PS3 jest dużo lepiej.
 
Oceny:

The Jimquisition - 10/10
Digital Spy - 10/10
Gamesradar - 9/10
IGN Italia - 9,4/10
EGM - 9,5/10
RPG Fan - 9,5/10
God is a Geek - 10/10
Game Informer - 9,75/10
Gamespot - 9/10
CGM - 9,5/10
Gamezone - 9/10
The Escapist - 4,5/5
Hardcore Gamer - 4,5/5
Stevivor - 7,5/10
Trusted Review - 9/10
Gaming Age - A/A+
Telegraph - 5/5
Destructoid - 9/10
PlayStation Universe - 9,5/10
IMGMR - 8,5/10
Game Revolution - 8/10
Gaming Nexus - 9/10

Czyli jest w końcu porządna gra na PS4 ;)
 
Przy Wiedźminie 3 też takie będą. :D

śmiem twierdzić po pewności CDPR co do tytułu, że oceny będą lepsze, no chyba że grę do oceny dostanie jakiś laik RPG, albo recenzent co gra go przerośnie i okaże się za trudna.(Czekam na recke W3 od Maxa Scoville'a)
Recenzja Bloodborne na gramie powstała na wersji 1.01 czyli z patchem.
Tak jak podejrzewałem wszystko piękne tylko te loadingi...
 
Last edited:
@rafal12322 oj to by była genialna wiadomość, chociaż nie tak dawno ktoś z twórców wypowiedział się, że na 100% nie będzie wersji na PC, bo BB ma zostać grą na wyłączność ps4. Chyba na gram.pl to było.

Tak czy inaczej, ja zamierzam oglądać każdy fragment rozgrywki na kanale Yoji720 ;) wg. mnie chłopaczyna świetnie prezentuje gierki :)
 
Last edited:
Z drugiej strony, zapowiedź, jakakolwiek, wersji na PC, tuż po premierze na PS4 zahamowała by sprzedaż, zarówno konsoli jak i samej gry, także nie spodziewajmy się, że info pojawiłoby się od razu. Metodę od wielu lat stosuje R* na przykładzie GTA :) Oczywiście, tutaj sytuacja jest trochę*inna, a szkoda, bo Bloodborne na PC sprzedałoby się rewelacyjnie. Według mnie to strzał w stopę.

A tak btw, ktoś już gra w BB?
 
W sumie nic dziwnego, jeszcze nie widziałem żeby jakiś eksclusive z PS trafił na inne platformy. Tam się tego twardo trzymają, co innego MS. U nich byłyby jakieś szanse. Dzisiaj trochę obejrzałem rozgrywki na YT i widać jak miejscami ostro szarpie fps, spada grubo poniżej 30 klatek.
 
Last edited:
@rafal12322 Framerate spada nawet do 24 klatek. Występuje również stuttering, a loadingi trwają 40 sekund. Czylj standardowo jak na From (w sensie - technicznie jest tak sobie), ale tym razem z ładną grafiką.
 
Ładnie jest w porównaniu do Soulsów nawet bardzo. Ale oglądając ten gameplay wydaje się jakby zaliczyła mały downgrade w porównaniu ze wcześniejszymi materiałami. Jest tutaj też jakby trochę jaśniej niż wcześniej gdzie było bardziej mroczno. Ale to tylko takie moje odczucie :p

---------- Zaktualizowano 21:35 ----------

Trochę szkoda że nie będzie na PC bo mogliby z tego sporo wyciągnąć ;)
 
@rafal12322 Grałem swego czasu w alfę i po obejrzeniu materiału bez kompresji stwierdzam, że jedyną różnicą jest jasność (jak sam zauważyłeś) :p. Brakuje również dynamicznych cieni, ale tego nie było nigdy.
 
Mam BB od wtorku i do tej pory udało mi się pograć z 2-3 godziny, oprawa piękna, ale poziom trudności mnie zabija. W Soulsy nie grałem, słyszałem, że ludzie ginęli sporo razy, lecz nie sądziłem, że jest aż tak trudno. Kilka razy udało mi się przejść te pierwsze 20 minut gry, potem napotykam potwory, którym nie daje rady i wracamy do początku. Mam nadzieje, że uda mi się jakoś przestawić na ten styl gry, bo ciągle ginąc gra się dość kiepsko.
 
@PhilPL, taki urok tych gier, umieranie jest jedną z podstawowych mechanik ;) Nie tylko twoja postać się rozwija, ale również ty jako gracz. Uczysz się nowych przeciwników, lokacji, używania przedmiotów i taktyk. Nie wyszło? Giniesz i próbujesz jeszcze raz. Soulsy (a Bloodborne to Souls) nie są masakrycznie trudne, to nie Ninja Gaiden gdzie łamiesz sobie palce próbując wykręcić kombinację, te gry są po prostu wymagające i nie wybaczają błędów, nagradzają natomiast cierpliwość i determinację.
 
@PhilPL Według opinii graczy (sam jeszcze nie grałem) BB to spacerek po parku w porównaniu do DS.
Poza tym, mówisz, że teraz jest trudno? Poczekaj na bossa ;).
 
Top Bottom