Bloodborne

+
Kto przeszedł ?
Ile godzin zajmuje rozgrywka tak powiedzmy sobie średnio się spiesząc ?
 
Ile zajmuje? Ja się nie spieszę, i mam na liczniku chyba 35 godzin :D

Aktualnie:

 
Ale ja naprawdę się nie spieszę (mam już chyba 33 lvl), a z Ojcem G. walczyłem gdzieś tak... ponad dziesięć razy zanim go załatwiłem. Z bestią w starym mieście mniej razy, ale też musiałem swoje wycierpieć.

Nie narzekam jednak, przynajmniej wiadomo na co się pieniądze wydało;)
 
Ok, doszedłem do walki z Ojcem Gascoigne i... po tym jak się przemieni w wilkołaka jest dość trudny. Jego pierwsza forma to banał - blokowanie go za nagrobkami, używanie pozytywki i po kilku minutach nie ma już połowy HP. Jak pisałem - schody zaczynają się po przemianie.

Moje wrażenia z pierwszego posta dalej podtrzymuję - gra jest świetna.

PS. Podczas powrotu do Ojca Gascoigne (jak na razie zginąłem dwa razy i jeszcze go nie pokonałem) spadłem do kanałów, zginąłem i moje 10000 Blood Echoes w jego "leżu" poszło się jeb... zniknęło. Ech...
 
10000 Blood Echoes
Sporo (jak na ten etap gry), trzeba było wydać w Hunter's Dream.
Podczas powrotu do Ojca Gascoigne (jak na razie zginąłem dwa razy i jeszcze go nie pokonałem)
Po transformacji też
można użyć pozytywki i paradoksalnie można go załtwić jeszcze szybciej i skuteczniej
Mniej więcej szósta minuta.

Jak to? Pozytywka działa po transformacji? o_O Czytałem co innego...
Pewnie jeszcze do niego dociera :)
A gdzie czytałeś? Z czego korzystasz?
 
Last edited:
@Daniel Abatemarco Jak to? Pozytywka działa po transformacji? o_O Czytałem co innego...

---------- Zaktualizowano 18:45 ----------

A no jo. Cóż, trza będzie spróbować jeszcze raz. Szkoda, że Mołotowów już nie mam :p.
 
pozytywka działa, mozna go wtedy R2+visceral potraktować. Mi się go udało ogłuszyć garłaczem i tak skończyć jak ledwo żyłem, +1000 do satysfakcji:)
 
mozna go wtedy R2+visceral potraktować.
No właśnie o to chodzi, tylko od tyłu. Wtedy jest praktycznie na jeden raz. Znaczy to życie, które mu zostaje.

A tymczasem, od premiery chyba minęły 3 tygodnie. To bardzo dobrze, jeszcze jak na exa:
View attachment 12500

ED:
Dane wydanej tylko na PlayStation 4 produkcji dotyczą okresu od premiery - 24 marca - do 5 kwietnia.
 

Attachments

  • 20150414190754.jpg
    20150414190754.jpg
    53.5 KB · Views: 45
Last edited:
ehhh Amelia zablokowała mi się koło ołtarza i mogłem tylko dokonać egzekucji. Ale w poprzednim podejściu w uczciwej walce prawie mi się udało, więc nie mam wyrzutów sumienia :D
 
Top Bottom