Borderlands

+

Borderlands


  • Total voters
    23
Source: @dlcentral - Baby Maker SMG, Love Thumper Shield,5 Golden Keys
Release Date: Aug 20
Expire Date: Sept 15
PC: W3WJJ-6WFKX-SW3RK-JJ33B-B99JH
PS3/Vita: WTCJT-HXKJK-FJC9K-HT5T3-RHHK3
XBOX: CTKJ3-36WFF-3ZXXH-KR3JJ-K3FJJ
 
Bardzo oryginalny. Taki niespotykany. Ktoś musiał nad nim długo myśleć. Oklaski.
Jak zobaczę jeszcze jeden pokaz figurek w trailerze/openingu/czymkolwiek, to zacznę pluć jadem. Chyba nikt im nie powiedział, że ten sam żart powtórzony kilka razy przestaje być zabawny.
Post automatically merged:

Zdecydowanie nie wszystko idzie tak, jak się spodziewali.
 
Last edited:
Styl ten sam co w każdej poprzedniej części. Trudno było oczekiwać, że coś się tutaj zmieni. Nie jest to szczyt grafiki komputerowej, ale jednocześnie pozwala znacznie wolniej się starzeć.
A siłą serii nie była przecież grafika, chociaż ja uważam, że dało się ją polubić, ale historia i bohaterowie, zarówno ci pierwszo- jak i drugoplanowi. Po prostu genialni. I cieszę się, że z wieloma z nich będzie się można znowu spotkać.
Oczywiście przy założeniu, że Borderlands pozostaną sobą.
 
Last edited:
Czekam, świetna gierka zarówno solo jak i w coopie. Można było się zanurzyć na setki godzin. Mam nadzieję, że tutaj będzie podobnie. Oby tylko ograniczyli się w kwestii dodatków i edycji bo w dwójce to chyba pobili rekord. :sneaky:
 
Urwał tym, że nie jest kolejnym Battle Royal'em.

Tak na prawdę, to nikt nie oczekiwał (i raczej nie potrzebował) mega innowacji ponad niż to, co było zaprezentowane w Borderlands 2, i w tym zwiastunie wszystko jest na swoim miejscu. Widać, że Gearbox dalej stawia na sprawdzone patenty - świetne postacie (zaadoptowanie bohaterów z Tale'sów, Loader Bocie wróć) i to, w co najnowsze looter shootery chyba nie umieją, ciekawe i charakterne pukawki.

Gram na premierę.
 
Borderlandsy 3 będą Exclusivem dla Epic Store ale na 6 miesięcy, a nie na rok jak to było do tej pory.
13 września - piątek heh sami się proszą o pechową premierę.
 
Jeszcze jedna bardzo niefajna (jak dla mnie ) rzecz z Borderlands3, mianowicie tylko w USA i Kanadzie będzie obecna sprzedaż gry w formie fizycznej, reszta rynków będzie mieć TYLKO sprzedaż cyfrową, więc drogo dla graczy PC.
 
Jeszcze jedna bardzo niefajna (jak dla mnie ) rzecz z Borderlands3, mianowicie tylko w USA i Kanadzie będzie obecna sprzedaż gry w formie fizycznej, reszta rynków będzie mieć TYLKO sprzedaż cyfrową, więc drogo dla graczy PC.
To kupi się za rok połataną w promocji, może już z dodatkiem =]
 
No i się zaczyna, zdrowa ekonomia...

 
No i się zaczyna, zdrowa ekonomia...

DMC wcześniej już poszedł o krok dalej, więc mnie to już nie dziwi :D

Już w Borderlands 2 można było znaleźć przedmioty dające takie same korzyści, więc zakładam, że będzie te mody można znaleźć w grze lub wyjdą w którymś z DLC.
 
Jest taka możliwość że kwietniowe steamowe Borderlands3 wyjdzie dla Gearbox bokiem, jeśli CP2077 będzie mieć również premiere na wiosne (a jest taka możliwość) to sprzedaż może być cieniutka w obliczu co brać czy Borderlands3 czy CP większość pobiegnie po coś swieższego, a Bordersy zaczekają na przecene jeżeli u nas tylko sprzedaż cyfrowa.
 
A tymczasem bardzo niemiła niespodzianka Borderlands3 nie otrzyma polskiej lokalizacj, nawet kinowej formy!
 
Nie dziwi mnie to, z tego co pamiętam 1 i 2 oficjalnie też nie miały. Później chyba wyszły jakieś fanowskie tłumaczenia.
 
Top Bottom