Brak aktualizacji

+
Brak aktualizacji

Czy jest może ktoś w Polsce korzystający z PS4, który mógł pobrać najnowszą aktualizację (1.07)
 
Nie ma takiej osoby bo SONY olało nasz region i łatka się pojawi pewnie za tydzień lub dwa...
Resztą dlaczego mnie to dziwi?
 
No chyba takiej tragedii nie będzie bo w reszcie UE oprócz Wielkiej Brytanie zdaje się że też jeszcze nie wyszedł.
 
Tragedią jest polityka SONY w tym kraju i ich certyfikowanie wszystkiego co popadnie... Nawet smieszych łatek do gry XD

For The Players but not in PL :wazzzup:
 
Tłumaczenie się "certyfikacją" i związanym z tym kolejnym już opóźnieniem to zwykły, niezbyt wyszukany wykręt. Gdyby to była prawda- to dotyczyło by to wszystkich gier na PlayStation. A przecież tak nie jest oczywiście. DLC, łatki do innych gier wychodzą zawsze tego samego dnia na wszystkie platformy. Tylko CDP R ma z tym niby problem. Ale myślę, że problem sięga głębiej. I myślę, że stara zasada "jak nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o..." tu zadziałała. Niestety.

---------- Zaktualizowano 04:40 ----------

I proszę mi tu nie zamieszczać w odpowiedzi jakichś wykrętów etc. Bo jeżeli tak rzeczywiście jest jak piszecie- to na głównej stronie gry moglibyście umieścić spokojnie wpis, że " z winy Sony" nie wszyscy dostają coś na czas, że wy robicie wszystko ok. Skoro to prawda- nie balibyście się przecież ewentualnej reakcji Sony!
 
Pojawiły się już na PS4 pakiety językowe (właściwie po co to jest ?) i struj dla Ciri więc może za niedługo patch też się pojawi.
 
Top Bottom