Brak broni i hackowania

+
Po ostatniej aktualizacji nie mogę używać broni ani hackowania. Wcześniej miałem misję z ucieczką z hotelu, gdzie zginął Jackie. Zapisałem grę i skończyłem po decyzji odesłania ciała. Później nie grałem i wyszła aktualizacja, zaktualizowałem, odpaliłem grę już w wersji 1.06 i od tej pory nie mogę wyciągnąć broni, ani nawet walczyć wręcz. Pod ALT pojawia się koło wyboru broni, ale też nie da się jej wybrać. Nie można też zacząć robić innych misji, ponieważ nie da się nawet zhackować kamer - działa sam skaner pod TAB podświetlając cele, ale nie ma możliwości wyboru hacka. Czytałem też solucje ostatniej misji czy czegoś nie pominąłem, ale nie pamiętam aby pokazała mi się część po misji gdzie miałem spotkać sie z Dex i iść do łazienki.
Problem wyciągania broni dotyczy również wszystkich wcześniejszych save'ów. Również wybierając misje poboczne nie da się tego naprawić. Sprawdzana była spójność plików gry - 100% poprawne. Dodam że wersja CP2077 na PC, bez żadnych modów, tylko oficjalne pliki i aktualizacje.
Pomóżcie
 
Miałem podobny problem (z niedziałającymi klawiszami - na przykład nie mogłem biec) ale wówczas pomagało ponowne uruchomienie gry.

Cóż, łatka 1.06 musiała namieszać coś w tej materii.
 
Naprawiło się po usunięciu własnych saveów i pozostawieniu tylko autozapisów i wczytaniu ostatniego autozapisu by gra "przeszła" checkpointa. Widocznie własny save popsuł mechanikę, bo i broni nie można było wyciągać, ani hackować, a postać też się poruszała wolniej, jakby była obładowana ekwipunkiem. Mam nadzieję że to naprawią, bo to dość częsty błąd również na forach zagranicznych. Całe szczęście usunięcie własnych save mi pomogło - chyba że to zbieg okoliczności, ale u mnie to ostatecznie zadziałało. Niby trochę akcja cofnięta, ale lepsze to niż iść od początku. Nie tak powinno to jednak działać:/
 
Naprawiło się po usunięciu własnych saveów i pozostawieniu tylko autozapisów i wczytaniu ostatniego autozapisu by gra "przeszła" checkpointa. Widocznie własny save popsuł mechanikę, bo i broni nie można było wyciągać, ani hackować, a postać też się poruszała wolniej, jakby była obładowana ekwipunkiem. Mam nadzieję że to naprawią, bo to dość częsty błąd również na forach zagranicznych. Całe szczęście usunięcie własnych save mi pomogło - chyba że to zbieg okoliczności, ale u mnie to ostatecznie zadziałało. Niby trochę akcja cofnięta, ale lepsze to niż iść od początku. Nie tak powinno to jednak działać:/

Niestety u mnie ta metoda nie działa :(
 
Znowu nie działa. Ta gra jest teraz niegrywalna, przy misji z Dalmainem przy 3 aucie nie było znacznika interakcji z autem, gdzie wszystko robione zgodnie z poradnikiem, aby nie wykrzaczyć. Usunąłem kilka zapisów i dalej bugi. Grać się nie da bo nie wiesz kiedy złapiesz bug który uniemożliwi dalszą grę. Zamiast się zrelaksować w grze przechodząc kolejne etapy to albo znika broń, albo nie ma możliwości interaksjci. Z odzyskaniem 3 auta Dalmain buguje się odebranie telefonu i przez to później brak wskazówek. Nie można w ogóle T zareagować tytlko połączenie się zrywa i cały postęp w grze na dawmo.
 
Top Bottom