Brak czwartej mapy Ibrahima Savi (Rynsztunek szkoły niedźwiedzia)

+
Brak czwartej mapy Ibrahima Savi (Rynsztunek szkoły niedźwiedzia)

Cześć, tak jak w tytule wątku nie mam możliwości zakupu czwartej mapy Ibrahima Savi od płatnerza w Kaer Trolde. Sprawdzałem na wielu stronach i w poradnikach, gdzie można zdobyć tę mapę - wszystkie wskazywały właśnie do niego. Problem jest taki, że tej konkretnej akurat w sprzedaży nie ma. Zakupiłem od niego drugą i trzecią (pierwszą u płatnerza w Oxenfurcie) i jestem w kropce, bo przyznam że szukanie zwojów na ślepo jest dosyć problematyczne. Niby mogę skorzystać z gotowych map z zaznaczonymi miejscami, ale myślę, że warto napomknąć. Być może jest to bug, który pojawił się w którejś wersji patcha - nie wiem.
Ewentualnie mapa jest dostępna u kogoś innego, jak to w przypadku pozostałych szkół. Ma ktoś podobny problem lub jakieś rady?
 
Miałem tak z którąś mapą ulepszeń do Szkoły Wilka( gość w Kaer Muire jej nie miał). Obejrzyj jakiś filmik z tych poszukiwań na youtube, udaj się w tamtejsze miejsca i powinno zaliczyć.
 
Problem już rozwiązany. Okazało się, że zdobyłem już wcześniej wszystkie schematy rynsztunku, do których ta mapa wskazuje lokacje. Być może dlatego mapy nie było - bo nie była potrzebna... Nie wiem.
 
Ja gram 2-i raz patch 1.08.04 i też mam mały zonk tyle, że z 1 mapą Ibrahima Savi. Grając 1 raz quest na poszukiwanie rynsztunku niedźwiedzia uruchomił się z opóźnieniem dopiero po dotarciu na Skellige. Na patchu 1.08.04 płatnerz w Oxenfurcie nie posiada już mapy Ibrahima Savi no1. I teraz tez nie wiem, czy któryś patch coś pozmieniał, czy jest to jakiś "buggy". Pozostałe schematy są tam gdzie były - nie liczę ulepszeń niedzwiedzia bo tam jeszcze nie dotarłem ;).
 
Top Bottom