Brak dialogów w wersji PL

+
Podobno językowe gra jest w pełnej wersji polskiej wersji a tu się okazuje że tylko interfejs w napisach są po Polsku, a nie ma Polskiego dubbingu. Ja wiem że niektórzy wolą kinową wersje ale w trakcie akcji wolałbym rozumieć co postacie mówią, a nie skupiać się na czytaniu, aha no i gra nie zapamiętuje moich ustawień, za każdym razem po odpaleniu gry muszę ustawiać wszystko od nowa, ale ogólnie jest fajnie, mam nadzieję że redzi naprawią to
 
U mnie to samo. Gra kupiona na steamie. Właśnie odpaliłem i szukam rozwiązania problemu.
 

Vattier

CD PROJEKT RED
Gra jest w pełni udźwiękowiona po polsku. Jeśli opcja nie jest dostępna, to znaczy, że trzeba pobrać paczkę językową.

Na Steam, aby grać po polsku należy:
1. Kliknąć prawym przyciskiem myszy na grę
2. Wybrać właściwości (properties)
3. Otworzyć zakładkę język (language)
4. Wybrać z listy język polski
Pobieranie paczki rozpocznie się automatycznie.
 
Witam zakupiłem gre w Nimeczech na ps4.
Jak sie okazało gra w Niemczech nie wspiera Polskiego audio co okazało się dla mnie lekkim szokiem oraz powrotem myślami 12 lat wstecz jak to gry na konsole nie posiadały danego wsparcia językowego w określonym regionie natomiast tu mòwimy o naszych sąsiadach.Zauważywszy powyżej możliwość pobrania pakietu językowego na PC moje pytanie brzmi czy na konsole ps4 także istnieje taka możliwość.Będe bardzo wdzięczny za odpowiedź

Pozdrawiam
 
Mam ten sam problem i sie caly czas zastanawiam dlaczego w niemieckiej wersji gry jest koreanski jako audio a polskiego brak.
W Witcher (niemiecka wersja) jest polske audio jako download.
 
siema,
u mnie to samo gra kupiona w niemieckim PS Store i brak polskiego dubblingu... i dokladnie to samo zaskoczenie jak u kolegi powyzej "Koreanski jest|" mam nadzieje ze dodadzą niebawem aktualizacje z mozliwoscia wgrania polskich dialogow
 
Uruchomiłem grę jako KORPO.

Nie mam żadnych dialogów w grze. dźwięk muzyki, chodzenia, otoczenia jest.

Podczas rozmów są tylko napisy.
 
Ja tez duze zaskoczenie ze polskiego niema. Nie zebym nazekal, spokojnie poczekam, napewno dodadza :) Po niemiecku nie chialo mi sie grac, bo jednak ten Polski jak sie mieszka za granica inaczej sie odczuwa :) Tak uslyszek "kurwa" itd. od razu usmiech na twarzy. Niech sobie Redzi wezma czas dodadza i wszyscy beda zadowoleni. :) Pozdro
 
Top Bottom