Brak dialogów

+
Status
Not open for further replies.
Brak dialogów

Witajcie mam taki problem otóż nie mam wogóle dialogów w grze a muzyka i cała reszta jest nie ma tylko tych nieszczesnych dialogów. Moja karta dźwiekowa jest zintegrowana nie wyswietla mi jej everestem. Wiec nie wiem jakie sterowniki sciagnoc mam laptopa Toshibe satelite Satelite L650-1NT. Gdy patrzylem na innych forach pisali żeby zmienić dzwiek na 5.1 ale ja nie mam takiej opcji mam tylko stereo. Pomóżcie bo tak jest od samego poczatku odrazu po zainstalowaniu gry a nie chce mi sie tak przechodzic cała. Z góry dziękuje za pomoc.





.
 
Odgłosy otoczenia i muzykę posiadasz? Sprawdź kartę programem AIDA64 Extreme Edition. Napisz tutaj jaki masz model. Jeżeli karta jest z konkretnych modelow Toshiby jest zapewne zintegrowana z płyta tej firmy, sprawę rozwiązuje wtedy zainstalowanie sterowników od płyty głównej.
 
Sprawdź w launcherze opcje, czy masz zaznaczony j. polski.
Dodatkowo ściągnij sobie polską paczkę językową, tu jest info: http://pl.thewitcher.com/index.php?c=support_faq#q25
 
jezyk polski mam zaznaczony aida nie wykrywa mi ani plyty glownej ani karty dzwiekowej odglosy otoczenia i muzyke posiadam a paczka sie sciaga
 
obniż detale grafiki itp . bo nie starcza pamięci na dialogi właśnie , też tak miałem obniżyłem detale i pomogło .
 
gdy chcialem zainstalowac polska paczke to wyskoCZYL komunikat ze nie mam uprawnien do aktualizowania gry a obnizenie detali nic nie dalo. zastanawiam sie nad sciagnieciem pirata i zobaczenia czy tam bedzie glos ale nie wiem czy to dodbry pomysl
 
Dodam że przed chwila przeinstalowalem gre i nic nie dalo. prosze pomozcie bo nie wiem co moge jeszcze zrobic
 
RaV1997 said:
gdy chcialem zainstalowac polska paczke to wyskoCZYL komunikat ze nie mam uprawnien do aktualizowania gry a obnizenie detali nic nie dalo. zastanawiam sie nad sciagnieciem pirata i zobaczenia czy tam bedzie glos ale nie wiem czy to dodbry pomysl

Wszystkie patche, paczki itd. instalujesz uruchamiając plik wykonalny jak administrator. (PPM>"Uruchom jako administrator")
Dodam, byś zmniejszył budżet pamięciowy na tekstury, może to coś da. Jeżeli AIDA nie wykrywa Ci płyty głównej to spróbuj zainstalować sterowniki do niej z płyty które są najczęściej dołączane do laptopa.
 
thantor said:
Wszystkie patche, paczki itd. instalujesz uruchamiając plik wykonalny jak administrator. (PPM>"Uruchom jako administrator")
Dodam, byś zmniejszył budżet pamięciowy na tekstury, może to coś da. Jeżeli AIDA nie wykrywa Ci płyty głównej to spróbuj zainstalować sterowniki do niej z płyty które są najczęściej dołączane do laptopa.
nic mi z lapkiem nie dali
 
Jak to nie dali? A specyfikację techniczną posiadasz?

EDIT: Dobra, zrobimy to łatwiej, uruchom konsolę (wiersz poleceń) w systemie i wpisz:
system info
oraz
tasklist

Daj zrzut ekranu, ewentualnie przepisz zawartość.

PS. Zobacz co powinieneś dostać na wyposażeniu: http://tinyurl.com/3mmymmp
 
nie wiem czemu ale te informacje jak je wlacze odrazu po zzaladowaniu sie wylaczaja http://www.euro.com.pl/laptopy-i-netbooki/toshiba-satellite-l650-1nt-w7hp.bhtml#opis\ nie wiem czy ci to cos pomoze ale tutaj masz opis ze stronki
 
RaV1997 said:
nie wiem czemu ale te informacje jak je wlacze odrazu po zzaladowaniu sie wylaczaja http://www.euro.com.pl/laptopy-i-netbooki/toshiba-satellite-l650-1nt-w7hp.bhtml#opis\ nie wiem czy ci to cos pomoze ale tutaj masz opis ze stronki

Jak to się wyłączają? W jaki sposób? Ten opis jest niedokładny. Czy z tego sklepu kupowałeś laptopa?

Code:
Upewnij się, że komputer ma kartę dźwiękową.

Aby wykonać te czynności, trzeba być zalogowanym jako administrator.

    Otwórz Menedżera urządzeń, klikając przycisk Start, klikając kolejno polecenia Panel Sterowania, System i konserwacja, a następnie klikając polecenie Menedżer urządzeń.* Wymagane uprawnienia administratora Jeśli zostanie wyświetlony monit o hasło administratora lub potwierdzenie, wpisz hasło lub potwierdź.

    Rozwiń kategorię Kontrolery dźwięku, wideo i gier. Jeśli na liście widoczna jest karta dźwiękowa, jest ona zainstalowana w komputerze. Jeśli na liście nie ma karty dźwiękowej, trzeba ją zainstalować. Zobacz temat Instalowanie lub usuwanie karty dźwiękowej.
    
    UWAGA
    Jeśli karta dźwiękowa jest zainstalowana, ale nie widać jej w kategorii Kontrolery dźwięku, wideo i gier, rozwiń kategorię Inne urządzenia i sprawdź wymienione tu urządzenia.
microsoft.com

Czy masz jakieś informacje w tych kategoriach?
 
thantor said:
Jak to się wyłączają? W jaki sposób? Ten opis jest niedokładny. Czy z tego sklepu kupowałeś laptopa?

Code:
Upewnij się, że komputer ma kartę dźwiękową.

Aby wykonać te czynności, trzeba być zalogowanym jako administrator.

    Otwórz Menedżera urządzeń, klikając przycisk Start, klikając kolejno polecenia Panel Sterowania, System i konserwacja, a następnie klikając polecenie Menedżer urządzeń.* Wymagane uprawnienia administratora Jeśli zostanie wyświetlony monit o hasło administratora lub potwierdzenie, wpisz hasło lub potwierdź.

    Rozwiń kategorię Kontrolery dźwięku, wideo i gier. Jeśli na liście widoczna jest karta dźwiękowa, jest ona zainstalowana w komputerze. Jeśli na liście nie ma karty dźwiękowej, trzeba ją zainstalować. Zobacz temat Instalowanie lub usuwanie karty dźwiękowej.
    
    UWAGA
    Jeśli karta dźwiękowa jest zainstalowana, ale nie widać jej w kategorii Kontrolery dźwięku, wideo i gier, rozwiń kategorię Inne urządzenia i sprawdź wymienione tu urządzenia.
microsoft.com

Czy masz jakieś informacje w tych kategoriach?
Wyswietla mi 2 rzeczy 1 to conexant audio driver for amd hdmi codec a 2 to conexant cx20671 smartaudio hd
 
RaV1997 said:
Wyswietla mi 2 rzeczy 1 to conexant audio driver for amd hdmi codec a 2 to conexant cx20671 smartaudio hd

Zaktualizuj sterowniki do tej karty dźwiękowej.
 
Niko said:
Masz tak od początku czy od misji z balistą?

Mam ten sam problem, właśnie po zakończeniu misji z balistą. Dokładnie jak uruchomiłem ponownie grę to dialogi mi znikły. Wcześniej wszystko grało.
Ogólnie nie mam ochoty obniżać detali, może jest jakieś inne wyjście?

Udało mi się zmieniłem konfigurację głośnika z 5.1 na kwadrotofoniczny.
 
Status
Not open for further replies.

Similar threads

Top Bottom