Brak dubbingu i mimiki postaci w dodatku "Serce z kamienia"

+
Brak dubbingu i mimiki postaci w dodatku "Serce z kamienia"

Witam
Niedawno wszedłem w posiadanie dwóch dodatków do gry "serce z kamienia" i "krew i wino".
Ukończyłem podstawę, wszystko działo bez zarzutu, po czym chciałem zacząć grać w dodatki. I właśnie pojawił się problem braku dubbingu i mimiki postaci w obu dodatkach. Poszperałem trochę w sieci i udało mi się znaleźć rozwiązanie (ściągnąłem i umieściłem w folderze z DLC plik "plpc.w3speech" ). W dodatku "krew i wino" problem został rozwiązany, myślałem ze bedzie tak również z "sercem z kamienia" lecz problem jest nadal.
Jak mam rozwiązać ten problem ? Proszę o pomoc
 
Sebeszczyn_93;n9337661 said:
Witam
Niedawno wszedłem w posiadanie dwóch dodatków do gry "serce z kamienia" i "krew i wino".
Ukończyłem podstawę, wszystko działo bez zarzutu, po czym chciałem zacząć grać w dodatki. I właśnie pojawił się problem braku dubbingu i mimiki postaci w obu dodatkach. Poszperałem trochę w sieci i udało mi się znaleźć rozwiązanie (ściągnąłem i umieściłem w folderze z DLC plik "plpc.w3speech" ). W dodatku "krew i wino" problem został rozwiązany, myślałem ze bedzie tak również z "sercem z kamienia" lecz problem jest nadal.
Jak mam rozwiązać ten problem ? Proszę o pomoc

W gog galaxy wejdź pod Wiedźmina daj więcej, zarządzaj instalacją, sprawdź/napraw jakby nie pomagało wyłącz na czas naprawy antywirusa.
 
No Title

Nie mam opcji dostępnej "sprawdź/napraw". Załączam screena
 

Attachments

  • photo165321.jpg
    photo165321.jpg
    62.1 KB · Views: 126
Sebeszczyn_93;n9338441 said:
Nie mam opcji dostępnej "sprawdź/napraw". Załączam screena

Musisz najpierw przypisać do goga podstawkę kluczem z tyłu instrukcji i potem przypisać dodatki wtedy powinno być ok
 
wlaśnie w tym jest problem ponieważ pożyczyłem podstawkę i DLC od kolegi, które on już dodał kiedyś i chyba na dwóch kontach nie da rady.
 
Bo nie da rady. Kod to kod, od początku, kiedy zaistniał, kod można było odpalić tylko na 1 koncie.
 
Witam
Mam taki sam problem, skończyłam grę podstawową - wszystkie dubingi działały, zaczęłam nową grę plus i jak dotarłam do dodatku serca z kamienia to niestety nie ma głosów i mimiki postaci. Próbowałam naprawić przez gog ale mi się nie udaje. Bardzo proszę o podpowiedź co zrobić. Opcja sprawdź/napraw jest szara (nie aktywna)
 

Attachments

  • problem W3.png
    problem W3.png
    167.5 KB · Views: 117
Damorka;n9489081 said:
Witam
Mam taki sam problem, skończyłam grę podstawową - wszystkie dubingi działały, zaczęłam nową grę plus i jak dotarłam do dodatku serca z kamienia to niestety nie ma głosów i mimiki postaci. Próbowałam naprawić przez gog ale mi się nie udaje. Bardzo proszę o podpowiedź co zrobić. Opcja sprawdź/napraw jest szara (nie aktywna)

Nie masz chyba tej opcji dostępnej, bo z tego screena wynika, że właśnie trwa jakaś aktualizacja. Poczekaj aż się skończy.
 
Top Bottom