Brak dźwięku w dialogach

+
Witam niedawno kupłem Wiedźmin 3 dziki gon edycja gry roku na pc i jak wchodzę do gry to podczas dialogów postacie ruszają ustami ale nie wydają dzwięków.
Wszystko inne słychać np. muzykę i podczas dialogów bez cutscenki też słychać wszystkich zwyjątkiem Geralta.
Co mam w takim przypadku zrobić ?
 
Taki sam błąd miałem po instalacji Krwi i Wina, z jakiegoś powodu też nie było dźwięku w dialogach. Już nie pamiętam jak to rozwiązałem, chyba coś klikałem w opcjach Goga, chyba musiałem pobierać jakąś paczkę dźwiękową. W razie czego, radziłbym reinstal.
 
Ten problem czasami występuje przy przestrzennym ustawieniu głośników (np. 5.1). Zwykle ustępował po przestawieniu głośników na dźwięk dwukanałowy (stereo - za poradą @Szincza ) w ustawieniach sterownika dźwięku.
 
Ponawiam temat, mam to samo. Postacie ruszają ustami, ale nie słychać dźwięku podczas rozmawiania, monologami Geralta. Natomiast słychać jak Geralt pyta się np. żołnierzy naciskając "E", ale w cutscence nie ma dzwięku.
 
Napisze wam co mnie pomogło .

Na steamie po uruchomieniu gry pokazuje się ten nowy luncher , zmieniłem DirectX 12 na 11 i uruchomiłem grę i wszystko było ok.

Wyszedłem z gry i kolejny raz uruchomiłem grę zmieniając z powrotem na DirectX 12 i wszystko działało jak należy .
 
To ja też dorzucę się do wątku - przed aktualizacją do gen 4 dźwięki działały jak należy, teraz brak dialogów. Nie pomaga reinstall ani żadne zmiany w ustawieniach dźwięku. Mam grę na GOG - przy próbie odpalenia DirectX 11 od razu pojawia się komunikat, że Wiedźmin się wywalił.
Ciekawe jest też to, że nie da się tego zgłosić do supportu - bot nie znajduje gry Wiedźmin a w standardowym menu nie ma ticketu związanego z problemami z dźwiękiem...
 
Top Bottom