Brak kart po powrocie.

+
Witam, powróciłem do Gwinta po około rocznej przerwie i mam takie pytanko, ponieważ nie mam żadnych kart które zebrałem wcześniej, mam tylko karty z podstawowych talii. Co stało się z moimi kartami? Muszę od nowa je tworzyć i zbierać?
 

Lexor

Forum veteran
Na przełomie maja i czerwca 2019 konta z małą ilością rozegranych meczy były resetowane i dostawały nowe talie startowe.
Może o to chodzi? Innych pomysłów nie mam, powinieneś napisać do wsparcia gry.
 
A przeszedłeś samouczek do końca? Po przejściu wszystko wróci do stanu jaki miałeś po zakończeniu grania. Lexor wprowadza w błąd z tym resetowaniem kont. Jedynie talie początkowe miały aktualizacje i ci co nie grali właśnie do tych zmian muszą obowiązkowo przejść jeszcze raz samouczek. Inna opcja jest taka, ze może na złe konto wszedłeś, bywa i tak.
 

Lexor

Forum veteran
@Przyjacie: Ja tamtą akcję zapamiętałem nieco inaczej, ale jeśli było jak napisałeś to przepraszam za wprowadzenie w błąd.

Tak, czy siak, nic innego nie przychodziło mi do głowy - nawet jeśli chodzi o przejście samouczka, to tu pamiętam problemy z brakiem wyświetlania się wszystkich trybów gry, nie pamiętam natomiast problemów z brakiem kart, takich jak zostały tu opisane. Jednak ponieważ problem mnie nie dotyczył to nie wgłębiałem się w ten temat, więc może były i takie przypadki.
 
Witam, powróciłem do Gwinta po około rocznej przerwie i mam takie pytanko, ponieważ nie mam żadnych kart które zebrałem wcześniej, mam tylko karty z podstawowych talii. Co stało się z moimi kartami? Muszę od nowa je tworzyć i zbierać?
Wszystkie karty zostały zmielone na premierę HC. Ze skrawków i pyłu możesz sobie teraz wytworzyć karty jakie są ci najbardziej potrzebne na dany moment =] Wszystkie karty zostały zmienione i mogły nie być grane tak często jak w becie dlatego takie posunięcie było najlepsze =]
 
Top Bottom