Brak kart

+
Witam!
Jestem graczem z czasów zamkniętej bety, grałem tak dużo że dorobiłem się wielu Kart Premium we wszystkich czterech frakcjach + neutralne (jak na tamten czas). Miesiąc temu powróciłem do gry po dwuletniej przerwie. Zachwycony zmianami jakie gra przeszła od razu stworzyłem talie ukochanego przez zemnie Scoia'tael i grało mi się wybornie do czasu aż nie postanowiłem zagrać frakcją Nilfgaardu. Zauważyłem, że karty premium jak i normalne - zniknęły. Zainteresowany tym sprawdziłem również pozostałe frakcje i tak:
- karty Potworów - zniknęły
- karty Nilfgaardu - zniknęły
- karty Królestw Północy - zniknęły
- karty Scoia'tael - jest wszystko ok
- karty Skellige - większość premium jest
- karty Neutralne - są wszystkie premium
- karty Syndykatu - mnie nie dotyczą
Nie otrzymałem również pyłu bym mógł z powrotem je zrobić. Za to skrawków miałem ok. 150 tyś. - tylko co mi po nich jak boli mnie utrata animowanych kart. Awatary, ramki i tytuły są jakie były. Grę zakończyłem po Homecoming.
 
Cześć, którą posiadasz najprawdopodobniej musiałeś już stworzyć po HC a reszta została zmielona przy przejściu z bety na HC - takie były zasady. Innej możliwości nie widzę. A dlaczgo masz mało pyłu? Wygląda na to, że część jednak zużyłeś po HC bo inaczej nie miałbyś tych premium kart w ogóle
 
Możliwe, że po przejściu na HC stworzyłem wszystkie premium Scoia a teraz po takiej przerwie w szoku jestem. Dziękuje za pomoc!
 
Top Bottom