Brak karty za Gwint: Novigrad i problemy z ludzie w opałach

+
Brak karty za Gwint: Novigrad i problemy z ludzie w opałach

Karta już ogarnięta za to:

-Bug w uwolnieniu elfiego kupca(ludzie w opałach wschód od bramy novigradzkiej w oxenfurcie) kupiec po otwarciu bramy nie chce rozmawiac

- ludzie w opałach między drzewem wisielców a posterunkiem granicznym brak klucza do drzwi
 
Last edited:
-Bug w uwolnieniu elfiego kupca(ludzie w opałach wschód od bramy novigradzkiej w oxenfurcie) kupiec po otwarciu bramy nie chce rozmawiac

Bo z nim się grada dopiero w ich obozie. Po otwarciu bramy Elf idzie do obozu i mówi aby się do niego zgłosić po nagrodę.
 
Ten sam problem z elfem (ludzie w opałach, na południe od znacznika "zniszczona rezydencja Aeramasa" oraz wschód "rozstaje dróg") po otwarciu klatki owy delikwent nie chce ani z niej wyjść, ani rozmawiać. Medytacja, ponowne uruchomienie itd. nic nie daje.
 
U mnie błąd z elfem nie wystąpił, za to gdy znalazłem kupca z którym nie grałem w gwinta, po wygranej rundzie karty od niego nie dostałem (Novigrad)
PS: Na pewno NIGDY wcześniej z nim nie grałem
 
Przechodząc grę 2 raz, grałem zgodnie z poradnikiem odnośnie kolekcjonowania kart do gwinta (że niektóre karty są dostępne tylko w konkretnych momentach itd.), kupowałem i ograłem wszystkich dostępnych handlarzy i kupców, a wciąż brakuje mi z około 10 kart. Czy jest to możliwe, żeby zdobyć wszystkie karty :p ?
Ponadto, zauważyłem na stronach z dostępnymi kartami do gwinta (np. http://www.primagames.com/games/witcher-3/tips/where-find-every-gwent-card-witcher-3-wild-hunt) Geralt powinien rozpocząć grę z dwoma kartami Balista, a ja mam cały czas jedną :p

Poza tym , po zakończeniu wszystkich zadań z gwintem (oczywiście oprócz tego jednego - Pełna kolekcja kart) który z NPC waszym zdaniem jest dostępnym, z którym można grać, a zarazem najbardziej wymagającym przeciwnikiem ?

Wiadomość dla twórców, powinniście zrobić, że po zaznaczeniu w menu zadań zadania "Pełna kolekcja kart" powinny pokazać się na mapie miejsca w których można jeszcze coś wygrać lub kupić :D
 
Top Bottom