Brak klucza do wiedźmina 2 za udział w becie

+
Brak klucza do wiedźmina 2 za udział w becie

Witam.
Chciałbym zgłosić że mimo za udział w otwartej becie gwinta nie dostałem wiadomości na e-mail w której znajduje się kod do wiedźmina 2. Sprawdzałem również spam jednak tam też nie znajduje się wiadomość z kodem. Prosiłbym o jak najszybsze rozwiązanie problemu.
 
Jak ktoś potrzebuje kodu do Wiedźmina 2 poproszę o priva, to swoim zbędnym mi się podzielę.
 
Nie chciałbym być natrętny, ale czytałem gdzieś, że do 29.05 trzeba aktywować klucz, ale nadal go nie dostałem.
 
Wątpię żebyśmy się doczekali, kto miał dostać to dostał. Irytuje mnie to trochę, przegrałem ponad 100 godz. w zamkniętej becie i nic, a jakieś ćwoki potworzyły w cholerę kont i teraz opychają klucze na allegro:/.
 
hunvert;n8591260 said:
Jak ktoś potrzebuje kodu do Wiedźmina 2 poproszę o priva, to swoim zbędnym mi się podzielę.
Mi niestety jeszcze nie doszedł więc miło by mi było jakby trafił w moje ręce :p

 
Cytując treść emaila:
"Wkrótce rozpocznie się Publiczna Beta, umożliwiająca grę w GWINTA wszystkim zainteresowanym. Chcielibyśmy Ci jeszcze raz podziękować za dotychczasową pomoc w zamkniętych testach. W związku z tym, wspólnie z naszymi kolegami i koleżankami z GOG.com przygotowaliśmy niespodziankę, która umili Ci oczekiwanie na powrót GWINTA — darmowy egzemplarz gry Wiedźmin 2: Zabójcy Królów."

Wynika z niego, że klucz do Wiedźmina 2 dostają osoby, które uczestniczyły w ZAMKNIĘTEJ becie Gwinta.
 
Jeżeli ktoś chce mam do oddania swój egzemplarz, także zapraszam na priv. :)

Klucz oddany ;)
 
Last edited:
Jeśli znalazłby się ktoś kto ma 1 zbędny klucz do wiedźmina 2 to bardzo bym był wdzięczny za podesłanie go na priv, ponieważ pomimo udziału w zamkniętych beta testach nie uzyskałem w dalszym ciągu prezentu :)
 
Również na klucz się nie doczekałem, tak trudno jest sprawdzić kiedy w bibliotece danego użytkownika pojawił sie Gwint? jeśli przed 22 maja to znaczy ze bral udzial w becie ( Zamkniętej ) i kod na wieslawa 2 mu się należy proste.
 
Wczoraj na streamie Paweł Burza mówił, że klucz dostają tylko Ci którzy przy rejestrowaniu do zamkniętej bety zaznaczyli opcje wysyłania na swojego maila materiałów promocyjnych, czyli nie wszyscy dostaną.
 
Baax88;n8627790 said:
Wczoraj na streamie Paweł Burza mówił, że klucz dostają tylko Ci którzy przy rejestrowaniu do zamkniętej bety zaznaczyli opcje wysyłania na swojego maila materiałów promocyjnych, czyli nie wszyscy dostaną.

Dla mnie to jest bez sensu, wkońcu klucz miał być podziękowaniem za udział w becie i wyszukiwanie błedów, a nie za odbieranie spamu promocyjnego.
 
W sumie teraz zaczynam się zastanawiać, bo Wiedźmina 1 dostałem za zapisanie się do zamkniętej bety, a tam chyba też trzeba się zgodzić na wysyłanie materiałów. Czyli skoro dostałem jedynkę do dwójkę też powinienem.
 
chudu89;n8629440 said:
Dla mnie to jest bez sensu, wkońcu klucz miał być podziękowaniem za udział w becie i wyszukiwanie błedów, a nie za odbieranie spamu promocyjnego.

Już nie wspominając o tym, że z samego GOG (który jest przymusem, jeśli chodzi o gwinta) jest masa spamu.
Brałem udział w zamkniętej becie dla przyjemności, nie dla korzyści, Wiedźmin 2 kosztuje grosze, ale ja się po prostu czuję w pewien sposób oszukany,a niesmak pozostanie na pewno.
Niepotrzebne kombinowanie z prezentami, nikt niczego nie oczekiwał poza zwykłym "dziękuję", ale lepiej bawić się w rozdawanie dla dobrego PR, a po cichu liczyć, że kilku gości uda się przechytrzyć.
Well done CDP.
 
Baax88;n8627790 said:
Wczoraj na streamie Paweł Burza mówił, że klucz dostają tylko Ci którzy przy rejestrowaniu do zamkniętej bety zaznaczyli opcje wysyłania na swojego maila materiałów promocyjnych, czyli nie wszyscy dostaną.

Ja mam zaznaczone od początku i nadal nie dostałem kodu. Więc coś się nie zgadza.
 
Top Bottom