Brak kompletu Tysiąca Kwiatów na Zamku w Wyzimie.

+
Sprawa ma się następująco.

Odpaliłem grę po raz kolejny chcąc znów się pocieszyć nią po aktualizacjach, od samego początku przygody. Jakież było moje zdziwienie, kiedy osiągając etap zaraz po prologu i odwiedzając komnatę Yen, po rozmowie z Cesarzem, w skrzyniach w których powinny znajdować się dwa dodatkowe ekwipunki, odnajduje tylko ten "Tygrysi"
Natomiast nie ma w nim ekwipunku Tysiąca kwiatów.


NATOMIAST

Po aktualizacjach i informacjach o tym że pojawiły się nowości w związku z rozgrywką, i wyposażeniem Geralta odpaliłem GOG'a ściągnąłem aktualizację, i tutaj być może zrobiłem pierwszy błąd. Wszedłem bowiem na zapisany na sam koniec Krwi i Wina stan gry.
Po wejściu w samą rozgrywkę zacząłem otrzymywać wyświetlające się komunikatu o otrzymaniu Rynsztunku Tysiąca Kwiatów wraz z listem od Yennefer.
Cały rynsztunek pojawił się w ekwipunku Geralta na poziomie 53, - na tym poziomie zakończyłem rozgrywkę w Krew i Wino.

Z ciekawości wszedłem jeszcze w poprzednie zapisane stany gry z tego etapu. I tam z kolei ten ekwipunek występuje na poziomie 7, tak jak w teorii pierwotnie go otrzymujemy. Dotyczy to zarówno etapu kiedy jestem już w Toussiaint, ale jeszcze przed zakończeniem tego dodatku, jak i sytuacji kiedy jestem ok 11 poziomu będąc w Velen.
Wtedy to wyposażenie też ma poziom 7, i znajduje się w ekwipunku Geralta

Czy ktoś może ma jakiś pomysł, albo miał podobny problem i sobie z nim poradził.
Będę wdzięczny za podpowiedzi.
 
Top Bottom