SOLVED Brak krasnoludzkiego kowala w I akcie

+
Brak krasnoludzkiego kowala w I akcie

Tak jak w temacie. Z tą różnicą, że jego napis pojawia się po kliknięciu alt i Geralt normalnie się o niego "popycha", tak jakby tam stał. Jest po prostu niewidzialny i nie da się z nim porozmawiać(nie ma ikony do rozpoczęcia rozmowy). Ma ktoś jakieś sugestie jak można to naprawić? Dodatkowo mam wgrany. Powrót Białego Wilka, FCR i Hi-Res Character Models. Z góry dzięki za odpowiedź.
 
Witaj, co do PBW i FCR nie mam zarzutów, to tego ostatniego moda nie znam. Dziwny bug, Wiedźmina instalowałeś z płyty, czy masz go na gog galaxy? Jeżeli masz na gogu, to może weryfikacja plików coś naprawi. Mógłbyś wrzucić screenshota jak to dokładnie wygląda.
 
Nie może być na podgrodziu, bo przecież pod imieniem Fergus razem z pomocnicą Joaną klepie pancerze dla Czarnych w Kasztelu Wrońce...
:smile:
A tak na serio, to pewnie wina "Hi-Res Character Models". Może podmieniło jeden model za dużo na taki, którego w modzie nie ma.
 
Mam grę na steamie z director cut(czyli to właściwie normalny wiedźmin bez amerykańskiej cenzury). Screeny: https://imgur.com/a/zNKNU
Co do tego Hi-Res'a... spróbuję go wywalić i sprawdzę, czy coś się zmieni. Ale dziwna sprawa bo zawsze miałem wgranego te mody razem i nigdy takiego problemu nie było.

Edit: Sprawdziłem jak wygląda sytuacja bez Hi-Res'a i nic się nie zmienia, kowal wciąż jest niewidzialny.
Edit 2: Zrobiłem weryfikację plików. Pobrało na nowo jakieś dwa nieprawidłowe pliki, jednak błąd wciąż występuje.
Edit 3: Po wywaleniu całego folderu override(folderu modów) błąd wciąż występuje.
 
Last edited:
No to chyba reinstall... Nie jesteś na szczęście daleko, więc gdyby sam reinstall nie pomógł, usuń zapisy i zacznij od nowa na nowo zainstalowanej grze :D Chyba, że tego też już próbowałeś?
 
No właśnie tego chciałem uniknąć :/... Trudno, skoro nie ma innego wyjścia no to reinstall.

Edit: Zrobiłem reinstall i na czystej wersji kowal wreszcie się pojawił. Teraz tylko muszę sprawdzić, czy po ponownej instalacji modów wszystko będzie w porządku.
 
Last edited:
Szowek;n9603071 said:
Teraz tylko muszę sprawdzić, czy po ponownej instalacji modów wszystko będzie w porządku.
Daj znać czy wszystko działa. PBW i FCR to sprawdzone mody, więc pewnie Hi-Res Character Models coś namieszał.
 
I po instalacji fcr i powrotu białego wilka znowu nie działa. :/
Edit: Po wywaleniu pbw kowal znowu jest, tylko pojawia się dopiero gdy na czystym fcrze przejdzie się do kaer morhen. Jakieś sugestie co zrobić, żeby powrót białego wilka działał teraz poprawnie?
Edit 2: Okej, wrzuciłem ponownie powrót białego wilka i... działa. Po wczytaniu save'a kowal jest już normalnie w grze.
 
Last edited:
Top Bottom