Brak kryształu zasilającego w wieży sygnalizacyjnej w Kaer Morhen (rynsztunek szkoły wilka) [PC]

+
Brak kryształu zasilającego w wieży sygnalizacyjnej w Kaer Morhen (rynsztunek szkoły wilka) [PC]

Poszukując rynsztunku szkoły wilka w Kaer Morhen trzeba udać się do wieży sygnalizacyjnej, gdzie znajduje się portal z dwoma źródłami zasilania (jeden do naładowania aardem a drugi bez kryształu). Kryształ powinien znajdować się po zewnętrznej stronie wieży nad rusztowaniem, ale go tam nie ma! Zablokowało mi to moźiwość zdobycia schematów i nie wiem co jest tego przyczyną i nie znalazłem rozwiązania. Resetowałem grę, komputer, robiłem inne zadania... pomocy!
robdamm
 
Mam ten sam problem :(
 

Attachments

  • dd.jpg
    dd.jpg
    230.5 KB · Views: 320
Last edited:
U mnie wygląda dokładnie jak w screenie załączonego przez herotres'a. Przeinstalowałem DLC, nie pomogło.
To już drugi bug, który uniemożliwia mi dokończenie questu.
 
Mam nadzieje, że to będzie szybko naprawione bo nie wiem czy sobie odpuścić ten quest czy czekać na aktualizację moda Debug console enabler...
 
Może to jest kwestia wersji 1.10... Da się wrócić jakoś do 1.08 przez gog galaxy? Wcześniej miałem zdecydowanie mniej problemów a teraz gra potrafi się też nagle wyłączyć...
 
Last edited:
Przez Galaxy nie ma szans. Chyba jedyna opcja to przeinstalować grę bez pomocy Galaxy, a potem ściągnąć odpowiedni patch ręcznie.

edit

@Maciekw.132, mój błąd, nie zwróciłem uwagi, bo nie potrzebowałem cofać żadnych łatek.
 
Last edited:
No tak, ale przywrócenie niewiele pomaga, skoro zapis gry mam na 1.10. Ech, tylko czekać aż to naprawią w miarę szybko...
 
Ktoś pamięta gdzie wywala ten portal? jak bym znalazł tą jaskinie to może sposobem skyrimowym hop siup bym się tam dostał? W sumie chciał bym jeszcze dzisiaj zacząć dodatek z pełnym setem wilka

Edit

Troche skyrima troche tony hawka i zrobiłem tego questa. wrzucam tutaj swój świezy save.

Jest mniej więcej przed bitwą w KM postać ma 23 lv na najtrudniejszym poziomie, pełen ulepszony set kota, i zrobiony ten zepsuty quest. Mam nadzieje że komuś pomogłem. :D

http://www6.zippyshare.com/v/LAM44ojq/file.html
 
Last edited:
A jak go zrobiłeś? Ja mam postać na 37 i absolutnie wszystko zrobione oprócz dodatku, który czeka zainstalowany na wieczór, więc nie bardzo chcę się cofać tak daleko :eek:
 
Wiesz co? przed wejściem do tej wieży ześlizgnałem się tak do połowy i szedłem wzdłuż, powinieneś się tak dostać pod wyjście z tej jaskini, obczaj sobie na tym sejwie jak to wygląda zaraz na wprost jak wyskoczysz z jaskini. potem kwestia dobrego ustawienia się i skakania nie ruszając myszki bądź strzałek. Troche kombinowania jest
 
Last edited:
Fakt, krysztalu nie ma. Poprzednim razem jak grałem wszystko było ok, więc to musi być związane z v1.10.
Myślałem, że wyjdę z siebie, ale w końcu skusiłem się na pomysł z trainerem i udało się. Jaskinia jest idealnie naprzeciwko bramy Kaer Morhen. Nie da się do niej wejść od dołu bo "schodki" są za wysoko
 
Top Bottom