Brak ladowania - Ps4

+
Status
Not open for further replies.
Brak ladowania - Ps4

Drodzy ludzie dobrej woli :)

Dziś otrzymałem swój egzemplarz na PS4 wiedzmina.

Wiem że ps4 nie jest tak wydajne jak dobry PC ale gra laduje mi się już ok 1,5 godziny i nadal ma około 20%.

Próbowałem wyłączyć gre i włączyć - bez skutku
próbowałem wybrać inne ustawienie (poziom, samouczek, wyboru) - też nic

I wydaje mi się że to nie problem ps4 ponieważ na forach widziałem że kilka osób już grało na ps4, a gdyby gra ładowała się ponad dobę to jeszcze nikt by nie gral :D
Gra oczywiście spaczkowana.

Pomysły?
 
Last edited by a moderator:
Literówka wywołana poddenerwowaniem. Cmon CDP R wziąłem dzień urlopu by pograć :D.

Ps Filmiki początkowe mogły by mieć możliwość ominięcia - 11 raz oglądam wstęp.
 
Drodzy ludzie dobrej woli :)

Dziś otrzymałem swój egzemplarz na PS4 wiedzmina.

Wiem że ps4 nie jest tak wydajne jak dobry PC ale gra laduje mi się już ok 1,5 godziny i nadal ma około 20%.

Próbowałem wyłączyć gre i włączyć - bez skutku
próbowałem wybrać inne ustawienie (poziom, samouczek, wyboru) - też nic

I wydaje mi się że to nie problem ps4 ponieważ na forach widziałem że kilka osób już grało na ps4, a gdyby gra ładowała się ponad dobę to jeszcze nikt by nie gral :D
Gra oczywiście spaczkowana.

Pomysły?
Hejka, niestety nie tylko Ty masz taki problem, ponoć po nowym patchu tak się dzieje - gra ładuje się bez końca. Na zagranicznych formach znaleźli tymczasowe rozwiązania - musisz odinstalować wiedźmina i zainstalować jeszcze raz odłączając konsole od internetu. Ponoć działa ale nie masz spatchowanej gry, co skutkuje spadkami FPS'ów.
 
Ok. Dostałem odp z CDP. Należy po prostu zresetować konsole. U mnie zadziałało. Po czystym resecie mam z paczem grę i działa :D.
Ale oczywiście działają nad poprawą tego bugu.

Mam nadzieje że komuś sie przyda. Temat do zamknięcia
 
i jeszcze duzy patch 27 maja podobno duzo poraiwa garficznie gre info sprawdzone od Adama B z CDPR
 
Last edited:
Aha i tych co odinstalowali pacz. Poza problemem z płynnością - możliwe że savy nie będa działać po wgraniu pacza (info od suportu)
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom