Brak logiki głównego wątku w dzikim gonie?

+
Brak logiki głównego wątku w dzikim gonie?

Nie znalazłem informacji na ten temat, a nie wiem czy coś może przegapiłem. Chciałem jednak zapytać, bo nie zrozumiałem chronologii głównego wątku fabularnego. Geralt ląduje w Velen, dowiadujemy się, że Ciri wylądowała na bagnach ranna i uciekła od wiedźm do Barona, potem dowiadujemy się, że była w Novigradzie, gdzie próbowała odczynić klątwę. Później lądujemy na Skelige i dowiadujemy się, że Ciri uciekła wyniszczając las i zostając ranna, a potem w Lofoten się kurowała i uciekła przed Dzikim Gonem. Zgodnie z filmikiem, elfi czarodziej musiał uśpić Ciri, aby ta nie pobiegła ratować wieśniaków. Płynęli łódką posługując się ognikiem dzięki któremu dostać się można na wyspę mgieł i potem dostajemy krótki materiał o pojawieniu się Umy.

Teraz moje pytanie, co do chronologii wydarzeń, można je łączyć w kilka kombinacji i to jest fajne (wiem, że kolejność zdarzeń z kampanii nie musi być "po kolei" jak miało to miejsce), jednak w żaden sposób nie potrafię zrozumieć jak Ciri próbowała odczynić klątwę elfiego czarodzieja (wydarzenia w Novigradzie), skoro teoretycznie klątwa dosięgła czarodzieja po tym, gdy ten schował Ciri na ukrytej wyspie (zgodnie z wydarzeniami w Lofoten) w związku z czym Ciri niejako w trakcie gdy elfi czarodziej był porażony klątwą to Ciri była uśpiona, a gdy została wybudzona to klątwa została już zdjęta.
 
Top Bottom