Brak możliwości przyjęcia misji od druida.

+
Brak możliwości przyjęcia misji od druida.

Wspomniany druid siedzi pod Dębem Gedyneith na Skellige. Wykrzyknik głosi, że czeka tam na mnie misja, ale druid zachowuje się jak zwykły NPC. Mówi coś pod nosem, ale nie da się przyjąć od niego zadania. Fabułę gry ukończyłem. Wcześniej wykonałem zadanie z druidem niemową, więc być
może dlatego jego kolega (albo to ten sam, nie pamiętam) :D podchodzi z taką niechęcią. Jednak wtedy zadanie w ogóle nie powinno się pojawiać na mapie albo druid powinien wytłumaczyć się ze swojego zachowania. :(
 
Wspomniany druid siedzi pod Dębem Gedyneith na Skellige. Wykrzyknik głosi, że czeka tam na mnie misja, ale druid zachowuje się jak zwykły NPC. Mówi coś pod nosem, ale nie da się przyjąć od niego zadania. Fabułę gry ukończyłem. Wcześniej wykonałem zadanie z druidem niemową, więc być
może dlatego jego kolega (albo to ten sam, nie pamiętam) :D podchodzi z taką niechęcią. Jednak wtedy zadanie w ogóle nie powinno się pojawiać na mapie albo druid powinien wytłumaczyć się ze swojego zachowania. :(

sprawdzałem co godzinę i to samo.... można potwierdzić albo zaprzeczyć że ma jakiś quest ? wykżyknik chyba pojawił sie przy pierwszym spotkaniu alchemika.
 
Jakiś quest zapewne tam jest. bo taka sama sytuacja (wykrzyknik i rozmowa prowadząca do niczego) jest również w przypadku innego questa w okolicach Oxenfurtu, mianowicie chodzi o zadanie ze złodziejami kur. Gdy przechodziłem grę za pierwszym razem mogłem je przyjąć i wykonać, teraz Janina powtarza w kółko "Głowa cię nie boli?", druid też coś mamrocze bez sensu.
 
Top Bottom