Brak możliwości wytworzenia Dying Night

+
Jak w tytule - chciałem sobie wytworzyć pistolet Dying Night, jak na zrzucie poniżej:
Dying Night - zablokowany.jpg


Posiadam pełny pakiet niezbędnych materiałów i nie ma żadnej informacji że brak mi zdolności wytwarzania... w takim razie dlaczego projekt jest zablokowany?
Domyślam się że powodem jest ten symbol pistoletu w czerwonej ramce... ale po co mi pistolet skoro mam projekt i wszystkie niezbędne materiały?
 
Jak w tytule - chciałem sobie wytworzyć pistolet Dying Night, jak na zrzucie poniżej:
View attachment 11105666

Posiadam pełny pakiet niezbędnych materiałów i nie ma żadnej informacji że brak mi zdolności wytwarzania... w takim razie dlaczego projekt jest zablokowany?
Domyślam się że powodem jest ten symbol pistoletu w czerwonej ramce... ale po co mi pistolet skoro mam projekt i wszystkie niezbędne materiały?
To jest ulepszenie do RZADKIEGO, tak wiec potrzebujesz tego zielonego pistoletu zeby go ulepszyc, a nie stworzyc nowy!
Zawsze jezeli tak jest to znaczy, ze to jest ulepszenie. Jezeli tam nie ma nic czyli tej czerwonej ramki to oznacza to, ze jest to stworzenie nowego przedmiotu, a nie ulepszenie juz posiadanego!
 
To jest ulepszenie do RZADKIEGO, tak wiec potrzebujesz tego zielonego pistoletu zeby go ulepszyc, a nie stworzyc nowy!
Zawsze jezeli tak jest to znaczy, ze to jest ulepszenie. Jezeli tam nie ma nic czyli tej czerwonej ramki to oznacza to, ze jest to stworzenie nowego przedmiotu, a nie ulepszenie juz posiadanego!
Bardziej pokrętnie juz nie mogło być! A wiec twierdzisz że na tej zakładce która nazywa się WYTWARZANIE jak wybieram właśnie ten pistolet, to go nie wytwarzam, tylko ulepszam? To co jest wynikiem tego działania, bo czegoś tu nie rozumiem?
Przecież to jest projekt pistoletu - to uzyskam ulepszony projekt czy ulepszony pistolet? A skoro to jest "ulepszanie" to czemu nie znajduje się w zakładce ULEPSZENIA. Porąbane to jest!
 
Są schematy, które nie wymagają gorszej jakości broni do wykonania i są schematy do których wymagane są gorszej jakości bronie. Każda broń epicka/ikoniczna wymaga do ulepszenia na legendarną/ikoniczną schematu i broni gorzej jakości.
 
Są schematy, które nie wymagają gorszej jakości broni do wykonania i są schematy do których wymagane są gorszej jakości bronie. Każda broń epicka/ikoniczna wymaga do ulepszenia na legendarną/ikoniczną schematu i broni gorzej jakości.
Dzięki, za wyjaśnienia - nie zmienia to faktu że nie mam tej broni... nie wiem gdzie i jak mi przepadła, więc nie sprawdzę tego co piszesz na tej broni, ale spróbuję na innych modelach. Przynajmniej już wiem czego mam oczekiwać.

Topik do zamknięcia.
 
Witam posiadam pistolet Dying Night. Mój problem jest trochę inny gdyż nie mogę go ulepszyć do poziomu rzadkiego (Rare). Jutro zamieszcze film z problemem. Dobrym pomysłem jest zaimplementowanie do gry schematów każdej broni która zdobedziemy podczas przechodzenia gry.
 
@up nie możesz bo są dwie wersje broni ;)
Zwykła bez możliwości ulepszenia:
Lexington_Wilson

Z zadania ta, którą ulepszamy:
Q001_Lexington
 
Cyberpunk 2077 Screenshot 2020.12.30 - 09.23.54.25.png
Cyberpunk 2077 Screenshot 2020.12.30 - 09.32.13.66.png
Cyberpunk 2077 Screenshot 2020.12.30 - 09.33.43.16.png

Post automatically merged:

Ta
@up nie możesz bo są dwie wersje broni ;)
Zwykła bez możliwości ulepszenia:
Lexington_Wilson

Z zadania ta, którą ulepszamy:
Q001_Lexington
To znaczy ze są dwie wersie ale drugiej nie mogę kupić u Willsona dostalem od niego Epicki Lexington za qest
 
@up zgadza się jak większość broni epickich/ikonicznych. Można je mieć tylko raz. Wywalenie, bądź rozmontowanie to utrata na zawsze.
 
@up zgadza się jak większość broni epickich/ikonicznych. Można je mieć tylko raz. Wywalenie, bądź rozmontowanie to utrata na zawsze.
Wiem o tym tylko dlaczego nie moge polepszyc Dying Night do poziomu Rare:). W tym tkwi problem. Wszystkie podzespoły posiadam, inne bronie moge wytwarzać normalnie.
 
Top Bottom