Brak możliwości zablokowania "okrzyków przeciwnika"

+
Brak możliwości zablokowania "okrzyków przeciwnika"

Wszystko działało idealnie przez kilka miesięcy do czasu ostatniej aktualizacji. Pomimo wyłączonej opcji emotek nadal jestem zmuszony do wysłuchiwania tego bezużytecznego dodatku.

Ktoś ma podobny problem i rozwiązanie ? Przeinstalowanie pomoże ?
 
Balanced_MindPL;n9878521 said:
Chcesz, aby przeciwnik nie nękał Cię pytaniami? Jak grasz w partyjkę klikasz na jego awatar.

Mam sięgać po myszkę za każdym razem gdy rozpoczynam mecz ? nie.


Ja pytam jak naprawić automatyczne mutowanie wszystkich w opcjach, które nagle przestało działać.
 
Hekwit;n9878541 said:
Mam sięgać po myszkę za każdym razem gdy rozpoczynam mecz

Wydaje mi się za opcjonalne, ale jak masz wyłączenie okrzyków przeciwnika i wyświetlenia opisów na nie to sprawdź czy masz takie opcje wyłączone lub wyłącz dźwięk. Spróbuj naprawę uszkodzonych plików .
 
Wszystko jest wyłączone, a jednak się wyświetla. Spróbuję włączyć tą naprawę. Mam nadzieję, że przynajmniej to pomoże.
 
Przeciek toksyczności został chyba zatamowany.

Na 3 gry - 0 emotek. Zobaczymy jak będzie dalej.
 
Kolejny powód aby to banować.


Powinni dodać możliwość np. przywitania, pożegnania w tych okrzykach, a także większy odstęp czasu do użycia następnej (1 minuta ?) .
 
Albo można tak zrobić, że wyłączasz wszystkie dźwięki i nie patrzysz, co się pokazuje jakby nie zadziałało albowiem powinno być dobrze. Ja myślę, że nie banować tylko dać dłuższy czas na oczekiwania i racja opcja przywitania itp powinna być wspaniała zwłaszcza gdy grasz z Moderatorami i Pracownikami.
 
Top Bottom