Brak możliwosci załadowania jakiegokolwiek save'a

+
Witam !

Jeszcze nie dane mi było pograć w Cyberpunka, do łatki 1.06 gra mi się zawsze wypłaszczała po wyjsciu z baru. Save sie nie wczytywały tylko opcja Nowa Gra.

Od najnowszego hotfixa gra działa lepiej, jest bardziej grywalna, nie wypłaszcza się, ale mam problem z zapisami. Słychać tylko dzwięk i czarny ekran.


Czytałem ze tak sie dzieje gdy rozdzielczosc windowsa jest inna niż grze.

Jednak i tu i tu mam 1920, probowalem klikac ALT + Enter, trybu okienkowego, sprawdzanie spojnosci gry, ustawianie fabrycznych ustawień

Jak to naprawic? Moze ktos mial i rozwiazal taki problem

Pozdrawiam !
 
Cześć, podpinam się pod temat. Mój problem z wczytaniem gry polega na tym że po ponownym uruchomieniu komputera i gry, muszę zaczynać grę od nowa. Żadnych plików nie mam w folderze zapisane gry. Jedyny komunikat który się pojawia:
błąd.png


Czy ktoś miał podobnie i mógłby mi coś podpowiedzieć?
 
Last edited:
Znajdźcie plik exe gry: Cyberpunk 2077\bin\x64 i we właściwościach/zgodność pliku ustawić jako Uruchom ten program jako Administrator. Zamknąć gog, czy steam i uruchomić grę z pliku exe bezpośrednio z folderu gry. Sprawdzić czy pomogło.
 
Znajdźcie plik exe gry: Cyberpunk 2077\bin\x64 i we właściwościach/zgodność pliku ustawić jako Uruchom ten program jako Administrator. Zamknąć gog, czy steam i uruchomić grę z pliku exe bezpośrednio z folderu gry. Sprawdzić czy pomogło.
Zrobiłem jak napisałeś i na razie wygląda że jest dobrze, dam znać jak to dalej wygląda.
Dzięki wielkie :)
 
Problemem jest tylko brak moliści zdobywania trofek przez odpaloną grę poza gog/steam, ale w gog ustawicie Zarządzenie instalacją -> konfiguruj i dalej zaznaczyć ptaszka przy Niestandardowy plik wykonywalny/ parametry. Gra teraz z poziom gog powinna startować z plikiem exe, który ma nadane admina prawa. Na steam też jest taka opcja. A co do okna synchronizacji kliknij żeby gra ulpoadowała zapisy z dysku na pc do chmury, lub wyłącz synchronizację zapisów.
 
Top Bottom