Brak możliwości zalogowania na forum w przeglądarce Mozilla

+
Witam,
chciałbym spytać czy ktoś miał podobny problem, mianowicie jak w temacie nie mogę zalogować się na forum przy pomocy danych z platformy GOG korzystając z przeglądarki Mozilla Firefox, po kliknięciu zaloguj nic się nie dzieje. Taki problem nie występuje, gdy loguję się przy pomocy przeglądarki Microsoft Edge. Pozdrawiam.
 
Tak u mnie też czasem się tak robi, wyczyść pliki cookie, powinno pomóc albo loguj się przez edge.
 
Witam,
chciałbym spytać czy ktoś miał podobny problem, mianowicie jak w temacie nie mogę zalogować się na forum przy pomocy danych z platformy GOG korzystając z przeglądarki Mozilla Firefox, po kliknięciu zaloguj nic się nie dzieje. Taki problem nie występuje, gdy loguję się przy pomocy przeglądarki Microsoft Edge. Pozdrawiam.

Taka sytuacja zazwyczaj pojawia się kiedy w przeglądarce jest wyłączone akceptowanie ciasteczek z zewnętrznych witryn (third party cookies).
W Firefox opcję można znaleźć w:
Opcje > Prywatność i bezpieczeństwo > Ciasteczka i dane stron > Akceptowanie ciasteczek i danych stron witryn zewnętrznych podmiotów
Po włączeniu logowanie powinno działać normalnie
 
Top Bottom