Brak możliwości zapisu gry

+
Przychodze z prosba o pomoc. Zakupiłem wiedzmina 3 edycja gry roku na platformie steam. Zainstalowalem i zaczalem grac. Po paru godzinach rozgrywki chcialem zrobic przerwe wiec zapisalem gre ale krotko po tym zorientowalem sie ze gra sie nie zapisala a ja stracilem caly postep w grze. Próbowalem zainstalowac na nowo i bawilem sie z uprawnieniami i uruchamianiem jako administrator. Nie wiem co zrobic wie przychodze tutaj z prosba o pomoc. Licze na wasza pomoc.
 
Heh, z grą kupioną na GOG-u nie miałbyś takich problemów. Próbowałeś weryfikacji plików? Reinstalacji? Antywirus nie blokuje?
 
niestety nie podzialało nic. Jeżeli sa jeszcze jakies pomysly to czekam, dzieki za pomoc.
Sprawdź jeszcze czy możesz dokonywać zapisów w katalogu z sejwami? Może katalog z sejwami jest w lokalizacji, w której nie ma już miejsca albo jest brak dostępu do niej.
W3 mam na GOG i problemów tego typu ie doświadczyłem.
 

Chodak

Forum veteran
A czy w innych grach ze Steam możesz zapisywać gry? Spróbuj pokombinować z opcją synchronizacji sejwów w chmurze Steam (wyłącz i zobacz czy zacznie działać zapisywanie).

Generalnie bardzo dziwne. Dalece bardziej podejrzewałbym platformę GOG o takie numery, niż o wiele stabilniejszego Steama.
 
Nie mam pomyslu co moze byc nie tak, jest utworzony jeden save z ktory sie nagle pojawil ( z 2 listopada ???) i jest z samego poczatku gry.
Gdy chce zrobic nowy to caly czas to samo. Pozdrawiam dzieki za checi. Gdyby cos ruszyło to dam znac.
The Witcher 3 Screenshot 2018.11.06 - 14.08.54.77.png
 
Nie mam pomyslu co moze byc nie tak, jest utworzony jeden save z ktory sie nagle pojawil ( z 2 listopada ???) i jest z samego poczatku gry.
Gdy chce zrobic nowy to caly czas to samo. Pozdrawiam dzieki za checi. Gdyby cos ruszyło to dam znac. View attachment 10982884
Hm. Komunikat wskazuje na pewną niekompatybilność.
Spróbuj zmienić nazwę katalogu w którym są zapisy, niech gra utworzy go na nowo.
 
Jakas wskazowka. Zalogowalem sie na komputerze znajomego zainstalowalem tam wiedzmina i mimo tego ze pojawil sie ten sam komunikat save sie utworzyl. Nie mam pojecia co jest nie tak ale wina chyba lezy po stronie mojego sprzetu. Jakies pomysly ?
 
Komunikat generalnie kojarzę z czasów, gdy wychodziły patche do W3 i dużo w nich zmieniano. Na pewno nie oznacza on niemożności utworzenia zapisu.

Wygląda jednak na problem z uprawnieniami dysku/folderu lub z samym dyskiem.
Możesz wrzucić screena z właściwości folderu (zakładki ogólne i zabezpieczenia).
 
Komunikat generalnie kojarzę z czasów, gdy wychodziły patche do W3 i dużo w nich zmieniano. Na pewno nie oznacza on niemożności utworzenia zapisu.

Wygląda jednak na problem z uprawnieniami dysku/folderu lub z samym dyskiem.
Możesz wrzucić screena z właściwości folderu (zakładki ogólne i zabezpieczenia).
O ktory folder ci dokladnie chodzi ?
 
Sory ze tak dlugo ale jak kazdy obowiazki mialem no nie wazne tutaj sa ss folderu z sejwami
Spróbuj wyłączyć opcję "tylko do odczytu" na folderze.
Generalnie sejwy powinny działać z tą opcją, ale zawsze można spróbować.
 
No niestety nic nie dziala, nie wiem co zrobic z tym :/
Moze kupie nowy dysk i sprobuje na nowym dysku XD
Gdyby ktokolwiek wiedzialem co z tym zrobic bylbym wdzieczny gdyby mi pomogl.
Dzieki za checi chlopaki, pozostaje czekac albo przejsc wiedzmina bez zapisywania xd.
 
W sumie chyba nie odpowiedziałeś - czy w innych grach steamowych możesz zapisywać gry? No bo jeśli nie, to ewidentnie problem z dyskiem.
 
Top Bottom