Brak opcji zmiany dubingu

+
Zakupiłem wiedzmina 3 wczoraj na platformie steam pobrałem jednak co ??? Gdy wchodzę w opcje zmień język nie ma tam dubingu są napisy oraz język napisów . Licze na szybką odpowiedz bo granie z drętwym dubingiem ang nie jest przyjemne
Post automatically merged:

screan z gry
 

Attachments

  • 20191129125619_1.jpg
    20191129125619_1.jpg
    58.3 KB · Views: 44
Last edited:
Miałam to samo i bawiłam się z tym dzisiaj cały dzień. Trzeba zmienić język steama na inny niż polski, zapisać, a potem z powrotem. Wtedy steam zaczyna pobierać dubbing. Nie jestem pewna czy samo to wystarczy bo jednocześnie zmieniłam ustawienia w plikach, jak w poradach w innych pytaniach na ten temat. Mam nadzieję, że pomogłam.
 
sprubuje jutro to zrobić dubing sie pojawił gdy zaczołem dogrywać pliki z folderu conect których nie posiadałem jednak jeszcze nie skończyłem doinstalowywać ich i zamiast wiedzmin mówić gada na migi nie poruszając ustami
Post automatically merged:

Miałam to samo i bawiłam się z tym dzisiaj cały dzień. Trzeba zmienić język steama na inny niż polski, zapisać, a potem z powrotem. Wtedy steam zaczyna pobierać dubbing. Nie jestem pewna czy samo to wystarczy bo jednocześnie zmieniłam ustawienia w plikach, jak w poradach w innych pytaniach na ten temat. Mam nadzieję, że pomogłam.
Dzk za pomoc pomogło na początku ściągnąłem wszystkie pliki plpc (dubing polski) jednak one pomogły połowicznie bo 200mb z 3,7gb dubingu i tak nie było i sam bym ich pewnie nie zainstalował (post można zamknąć)
 
Last edited:
Zdecydowanie dlatego najlepiej jest kupić grę na Gog . Tam mozesz w ogole sciągnąc same instalki i język oddzielnie .
 
Top Bottom