Brak pliku SETUP_TH-1.bin

+
Brak pliku SETUP_TH-1.bin

Dzisiaj zakupiłem wersję na PC. Instalacja na starcie wywala brak pliku SETUP_TH-1.bin. Nie widzę takiego pliku na płycie.

Nie można więc zainstalować gry.

Czekam na szybkie rozwiązanie problemu.
 
Wpisz kod na stronie http://www.gog.com/redeem

A następnie ściągnij sobie z GoGa to, co potrzebujesz.

Mam ten sam błąd, niestety pojawiają się dwa problemy. Pierwszy - zwyczajnie na gog.com nie ma tego konkretnego pliku. Drugi - nazwy wszystkich plików z gog.com są diametralnie inne od tych umieszczonych na płytach (przynajmniej w moim przypadku). Jakieś inne rady?

Przed chwilą zgrałem plik SETUP_TH z pierwszej płyty, zmieniłem jego nazwę na wymaganą przez instalator i jakoś na razie poszło. Nie wiem, czy powinno to wymagać aż tylu kombinacji

Edit 1: Wydaje się, że "logika" instalatora wygląda nastepująco

DVD1:
SETUP_TH.bin = SETUP_TH-1.bin
SETUP_T2.bin = SETUP_TH-2.bin

Przy próbie podania SETUP_TH.bin z drugiej płyty, instalator wyrzucił błąd sumy kontrolnej, więc zapewne chciał pliku T2.
 
Last edited:
Własnie robię podobnie jak kelhorn ,też zgranie na dysk z dvd i zmiana nazwy pliku .Zabawa dotyczy kazdego dysku od 1 do 4 chyba .I nie ,cholernie tak być nie powinno !!! Niestety ktoś lub coś tu daje ciała.
Póki co nie mam nawet pewnosci czy mimo tej kombinatoryki gre da sie zainstalowac z dysku
Co śmieszniejsze ,na na laptopie odczyt dvd był prawidłowy .
 
Problem z instalacją

Miał ktoś problem z instalacją z płyty? Po akceptowaniu regulaminu kiey gra ma się już instalować wyskakuje abym wybrał plik SETUP_TH-1. Nigdzie go nie moge znalezc i instalacja sie anuluje... Wada z płytą czy jak?


PS. Pomoglo odinstalowanie sterowników DVDROMu. Pojawiły się zupełnie inne nazwy plików i wszystko ruszyło.
 
Last edited:
@kelhorn
Tzn inaczej ,nie mam 100% pewności czy nazwy były poprawne ale dvd w czytniku lapka i nie bylo potrzeby z cyrkiem zgrywania na hdd i zmianami nazw plikow .
 
Chyba natknąłem się na rozwiązanie problemu...

Jeśli macie zainstalowany VideoLAN, to w jakiś sposób wpływa on - nie pytajcie jak - na odczytywane nazwy plików z płyt. Po usunięciu ww. w magiczny sposób DVD zaczęło pokazywać prawidłowe nazwy, instalacja uruchomiła się sama, a kolejne pliki uruchamiają się bez problemu. Nie jestem informatykiem, inżynierem itp itd, ale sprawdźcie czy jakiś inny program np. nie podpiął się jako domyślny do odtwarzania plików *.bin (tak jak u mnie). Albo w jakiś sposób zmieniał on działanie DVD, @Lif3sGood, dzięki za info :).
 
Last edited:
Reinstalacja sterowników DVD-ROM od razu pomogła. Zmieniły się nazwy plików i instalacja ruszyła!

Thx Lif3sGood!
 
Top Bottom