Na wstępnie, tak, użytkownicy maków tez mogą grac w Wiedźmina 3
Mam wersje GOG na która grałem jeszcze na PC i tam używałem GOG Galaxy.
Bez wnikania w szczegóły, na maku + Crossover 24 jestem w stanie zainstalować Wiedźmina 3 Redkit tylko z plików offline. Skutkuje to brakiem polskiego dubbingu, tylko polskie napisy.
GOG nie oferuje pobrania instalacji offline w innych językach niż angielski
Czy można odpalić grę z jakimiś opcjami, lub ściągnąć polska instalacje offline?
Mam wersje GOG na która grałem jeszcze na PC i tam używałem GOG Galaxy.
Bez wnikania w szczegóły, na maku + Crossover 24 jestem w stanie zainstalować Wiedźmina 3 Redkit tylko z plików offline. Skutkuje to brakiem polskiego dubbingu, tylko polskie napisy.
GOG nie oferuje pobrania instalacji offline w innych językach niż angielski
Czy można odpalić grę z jakimiś opcjami, lub ściągnąć polska instalacje offline?


