Brak potworów po wgraniu patcha 1.35

+
Status
Not open for further replies.
Brak potworów po wgraniu patcha 1.35

Po aktualizacji gry do najnowszej łatki potwory nie chcą się pojawiać w questach, np. Zlecenie na endriagi, po zniszczeniu kokonów królowej ani widu, ani słychu. W zadaniu W szponach szaleństwa pierwsza dwójka upiorów się nie pojawia po zeskoczeniu w dół (do piwniczki tak jakby).
 
Dziwne. Bardzo dziwne...
U mnie wszystko działa tak jak powinno. No prawie
Tak powinno być ,,Usunięcie zapisanego stanu gry po wejściu do menu Wspomnienia i retrospekcje nie powoduje pojawienia się komunikatu Ładowanie dostępnych animacji''
-Ale nie jest.
 
Ludzie pomozcie mi z tym patchem, pisałem o tym w temacie "Patch 1.35 Zacina" i temacie "Ustawienia". Prosze pomozcie, bo chce sobie pograc w wieska normalnie ;)
 
Z kokonami to ja się męczyłem nawet na 1.00 xD... Upewnij się czy niszczysz wszystkie kokony( chyba trzeba 4 zniszczyć, ale nie jestem pewny).. Pamiętam, że chodziłem w kółko i kółko i kółko, aż znalazłem więc poszukaj dokładnie. Jeśli chodzi o duszki to upewnij się czy pogadałeś z kolesiem na górze co jest i czy rozwaliłeś nekkery na powierzchni ;P ...
 
W lesie są dwie lokacje, w każdej są po trzy kokony. Po otwarciu każdego kokonu i zniszczeniu "zawartości" pojawia się królowa, potem przemieszczamy się do kolejnej lokacji i powtarzamy operację. Endriagi "siedzą" tam, gdzie jest gęste poszycie i ogólnie jest "mroczno". Jeżeli chodzi o upiory, to pojawiają się one, kiedy zabierzesz dokumenty ze skrzyni, która znajduje się w tym pomieszczeniu.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom