Brak progresu zadań tygodniowych w Podróży

+
Kupiłem przepustkę premium do "Podróży" i zagrałem mecz rankingowy. Po meczu pierwsza misja z przepustki premium "Walka o życie" z pierwszego tygodnia została ukończona i otrzymałem 20 punktów "koron", a ta z podstawowego zakresu "Walka o godność" jest zablokowana i nie mogę jej wypełnić. Nie mogę też przejść do kolejnych zadań związanych z Podróżą. Jeśli to nie jest błąd to przepraszam za problem.
 

Attachments

  • gwint_problem.png
    gwint_problem.png
    398.1 KB · Views: 110
Potwierdzam zakupiłem przepustkę premium i ani na androidzie ani na PC nie zalicza mi "koron" !
Wydaje mi się albo coś nie daje właściwej ilości skrawków za auto niszczenie kart, nie otrzymałem nagrody za skończony w dniu dzisiejszym sezon i to chyba z grubsza na tyle co zauważyłem po nowym patchu...
Pozdrawiam
 
Last edited:
Witam miałam taki sam problem na androidzie, ale na PC to już wogole mi pokazuje, jakbym pierwszego zadania i drugiego nie wykonała. Tak jakby od nowa je wyczyściło. A już kilka razy resetowalam i przeinstalowywalam grę na telefonie.
 

Alicja.

CD PROJEKT RED
Pracujemy nad hotfixem, który naprawi zadania Podróży. Kiedy to się stanie wszystkie zaległe nagrody i postępy zostaną automatycznie przyznane.
 

MaRIB1

Forum veteran
Mi zalicza zadania Jaskra a Geralda niestety nie mimo wykupionego premium :(
Będzie zaliczało, ale nagród nie dostaniesz. Dopiero po wykupieniu Premium dostaniesz nagrody jaki udało ci się zdobyć wraz z postępem. Możesz nawet Premium zakupić pod koniec 3 miesiąca i dostaniesz wszystkie odblokowane fanty =]
 
Top Bottom