brak punktów rankingowych

+
po 4 rozegranych grach rankingowych talia skelige przestało mi naliczać punkty rankingowe a sytuacja ta powinna mieć miejsce po 25 rozegranych meczach
 
MI z kolei nie zalicza w ogóle rozegranych meczy rankingowych (co jest podwójnie irytujące z racji tego, że dziwnie długo mi wyszukuje przecwinika). Z drugiej strony gdy wyszukuję pojedynek w trybie klasycznym jest normalnie.
 
Last edited:
rozegrałem 25 meczy rankingowych 100% postępów frakcji potworów i od następnej gry już nie nalicza żadnych punktów
rankingowych grając frakcją potworów
 

Lexor

Forum veteran
@Miras481 - no bo to tak nie działa jak myślisz. ;)

Do 25 meczu gra wyrównuje fMMR i wtedy praktycznie zawsze coś dostajesz.
Po 25 meczu aby fMRR rosło musisz wygrywać i Twoje fMRR musi przebijać obecny najwyższy wynik z danej frakcji.

Jesli czegoś w dalszym ciagu nie rozumiesz to wklej screen z Twojej zakładki "wynik rankingowy" z gry, to Ci wytłumaczę bezpośrednio na Twoim przykładzie.
 
ok teraz już rozumie tylko nie wiem dlaczego po rozegraniu tylko 4 meczów skelige nie nalicza mi żadnych punktów
ani za zwycięstwo ani za porażkę
 

Lexor

Forum veteran
Może akurat te mecze rozegrałeś w innym trybie niż rankingowy? Wklej proszę screen swojej zakładki.

Z Twojego profilu wynika, że rozegrałeś 9 rankingowych pojedynków SK i masz 361 fMMR.
 
2019-04-08_1333_2.png
 

Lexor

Forum veteran
@Miras481: tak jak @Seavro napisał. Do Twojego łącznego MMR liczą się tylko 4 najsilniejsze frakcje.

BTW: W przypadku potworów, Twoje aktualne maksymalne fMMR wynosi 1060 ale Twoje obecne to jedynie 1035 - dopóki nie przebijesz obecnym wartości 1060 to nie będziesz widział żadnego wzrostu MMR grając potworami.
 
przecież dopiero zacząłem nią grać a po drugie jak zagram nią 25 meczy to wcale nie musi być najsłabsza a po trzecie żeby uznać ją za najsłabszą to musi mieć rozegrane tyle samo gier co inne frakcje
 

Lexor

Forum veteran
@Miras481: Liczy się aktualny wynik danej frakcji, który obecnie jest najmniejszy - jak tą frakcją pograsz teraz więcej meczy to SK pewnie wejdzie do tej "czwórki" - ta "czwórka" najlepszych frakcji zmienia się dynamicznie, nie to że jest / została już ustalona.
 
dzięki za wszystkie informacje wszystko już zrozumiałem wreszcie wiem co i jak z mmr i fmr
szukałem w necie szczegółowych zasad gry rankingowej ale nie znalazłem.
 

Lexor

Forum veteran
szukałem w necie

...a wystarczyło przeczytać opis po prawej stronie zakładki "wynik rankigowy". ;)

Tam masz to opisane (że do sumy łącznego MMR liczą się najlepsze wyniki czterech najlepszych frakcji). :)
 
Top Bottom