Brak ramki z areny

+
Brak ramki z areny

Właśnie ostatnio wygrałem 3 pojedynki na arenie i nie ma ramki. Tak uruchomiłem grę ponownie i wciąż nic. Zakończyłem kontrakt. Mody oznaczyły temat jako solved co oznacza rozwiązany ale nic zostało rozwiązane wciąż nie mam ramki.
 
Podepnę się z identycznym pytaniem.
Wygrałem arenę (wszystkie 9 pojedynków) bez ani jednej przegranej i ramki nie dostałem. Błąd czy trzeba wygrać 3 areny?
 
ReqImrik84;n10748441 said:
Podepnę się z identycznym pytaniem.
Wygrałem arenę (wszystkie 9 pojedynków) bez ani jednej przegranej i ramki nie dostałem. Błąd czy trzeba wygrać 3 areny?

Z areny fanty dostaje się dopiero po ukończeniu kontraktu (ramka z min 3 wygranymi, avatar z zagranym Panem Lusterkiem, tytuł z 9 wygranymi). To wszystko można zdobyć podczas jednego kontraktu. Więc pewnie błąd skoro ukończyłeś kontrakt a nagród nie ma.
 
Balanced_MindPL;n10753531 said:
Obraźliwy? Przecież nie obrażam i nie użyłem obraźliwych słów wobec Ciebie. Napisz do wsparcia poprzez kontakt https://playgwent.com/pl/contact-support . Ja po rozegraniu 3 rund dostałem ramkę więc proszę sprawdź jeszcze raz w bibelotach.

Ten komentarz był obraźliwy bo sugeruje że jestem debilem albo co najmniej niedowidzący.
 
Jeśli tak pomyślałeś lub tak po prostu się poczułeś to najmocniej Cię przepraszam i tak nie uważam w stosunku do Ciebie mój drogi. Mój komentarz oznacza, że możesz go dostać od razu lub po jakieś godzinie, ale pewien nie jestem możesz go dostać w dniach i jeśli sprawdzisz dokładanie ramki tzn jeszcze raz się upewniając jak nie będzie tej rameczki pisz do supportu przez kontakt.
 
Top Bottom