Brak schematu na wykonie pancerza o wyższym poziomie

+
Brak schematu na wykonie pancerza o wyższym poziomie

Witam was mam problem ze zrobieniem zbroi - mianowicie "Mistrzowska legendarna zbroja cechu gryfa".
Gram na Ng+,
za pierwszym razem grę przeszedłem na 100% dosłownie na 100% każdy znak zapytania, każde zadanie dosłownie wszystko zostało wykonane. Zacząłem NG+ tylko dlatego żeby wbić platynę co również się udało jednak tym razem nie robiłem wszystkiego na 100% bo pragnąłem tylko skonczyć tą gre na najwyższym poziomie trudnosci. Dodatkowo wykonałem wszystkie zadania - POSZUKIWANIA oraz ZLECENIA WIEDŹMIŃSKI. W celu zdobycie lepszego uzbrojenie itp.
W momencie ukonczenia gry wbilem poziom 64 po czym zacząłem grac w dodatek. Po osiagnięciu tego poziomu (był to wymagany poziom) chciałem wykonac sobie zbroje "Mistrzowska legendarna zbroja cechu gryfa"i tu pojawił sie problem mianowicie nie posiadam jedenego ze schematów wymaganych do wykonania owej zbroi czyli schematu na "WYŚMIENITA LEGENDARNA ZBROJA CECHU GRYFA" brak owego schematu nie pozwala mi zrobić zbroi "Mistrzowska legendarna zbroja cechu gryfa".

Jak moge wykonać owy pancerz Mistrzowska legendarna zbroja cechu gryfa nie mając schematu na wymaga zbroje do jej stworzenia.





Oto wyśmienite legendarne zbroje ktore posiadam jak widac sa wszystkie z wyjatkiem gryfa.




Pragne na koniec dodac ze to samo dotyczy RĘKAWIC rownież nie można wykonać - MISTRZOWSKIE LEGENDARNE RĘKAWICE CECHU GRYFA oraz MISTRZOWSKIE LEGENDARNE RĘKAWICE CECHU WILKA, brak schematu na WYŚMIENITE LEGENDARNE RĘKAWICE CECHU WILKA oraz WYŚMIENITE LEGENDARNE RĘKAWICE CECHU GRYFA


Proszę o pomoc.
 
Pragne na koniec dodac ze to samo dotyczy RĘKAWIC rownież nie można wykonać - MISTRZOWSKIE LEGENDARNE RĘKAWICE CECHU GRYFA oraz MISTRZOWSKIE LEGENDARNE RĘKAWICE CECHU WILKA, brak schematu na WYŚMIENITE LEGENDARNE RĘKAWICE CECHU WILKA oraz WYŚMIENITE LEGENDARNE RĘKAWICE CECHU GRYFA.

Czyli mozesz wykonac WYSMIENITE LEGENDARNE PANCERZE CECHU GRYFA z wyjatkiem
REKAWIC i ZBROI?
Co do WILKA jeszcze nie zaszlem tak daleko 646h...
Pytam bo pancerz znajduje sie w komplecie.
 

Attachments

  • W3+Gryf III map.jpg
    W3+Gryf III map.jpg
    253.6 KB · Views: 131
  • W3+GryfIII.jpg
    W3+GryfIII.jpg
    310 KB · Views: 460
Last edited:
dzieki twojemu zdjeciu znalazlem to co mi brakowalo co do wilka jeszcze nie moge zrobic widocznie musze poszukac tych schematów tak jak to mialo miejsce i w tym przypadku
 
Musisz mieć dodatek krew i wino i zrobic w Toussaint poboczną misje u arcymistrzowskiego płatnerza, dzięki czemu będziesz mógł odblokować 6 schematów, musisz je wszystkie znaleść i wtedy możesz poprosić o skopiowanie schematów, a następnie zrobienie owego rynsztunku.
 
Top Bottom