Brak wyśmienitego i mistrzowskiego ekwipunku butow,spodni,rękawic

+
Brak wyśmienitego i mistrzowskiego ekwipunku butow,spodni,rękawic

Witam wszystkich graczy i mam nadzieje pomoc cdprojekt
platforma ps4
bug : brak w wyznaczonych miejscach ekwipunku wyśmienitego i mistrzowskiego butów,spodni,rękawic kota i gryfa (niedźwiedzia jeszcze nie robiłem)
po włączeniu misji ekwipunku wyśmienitego gryfa w wyznaczonym miejscu znajduje sie skrzynia jednak w niej jest tylko zbroje nie ma reszty wyposażenia analogicznie w zadaniu kota. To samo jest z misjami na poziomie mistrzowskim. Do chwili obecnej mogę zrobić wyśmienite i mistrzowskie oba miecze (kota gryfa niedźwiedzia ) oraz zbroje ALE NIE MA ULEPSZEŃ RESZTY EKWIPUNKU !!!
prosze o odpowiedz i ewentualna pomoc
dodaje ze ostatnio tez 03.06. Zaktualizowałem do nowego patcha i nie pomogło
 
Witam wszystkich graczy i mam nadzieje pomoc cdprojekt
platforma ps4
bug : brak w wyznaczonych miejscach ekwipunku wyśmienitego i mistrzowskiego butów,spodni,rękawic kota i gryfa (niedźwiedzia jeszcze nie robiłem)
po włączeniu misji ekwipunku wyśmienitego gryfa w wyznaczonym miejscu znajduje sie skrzynia jednak w niej jest tylko zbroje nie ma reszty wyposażenia analogicznie w zadaniu kota. To samo jest z misjami na poziomie mistrzowskim. Do chwili obecnej mogę zrobić wyśmienite i mistrzowskie oba miecze (kota gryfa niedźwiedzia ) oraz zbroje ALE NIE MA ULEPSZEŃ RESZTY EKWIPUNKU !!!
prosze o odpowiedz i ewentualna pomoc
dodaje ze ostatnio tez 03.06. Zaktualizowałem do nowego patcha i nie pomogło

To masz jakiego dziwnego buga bo ja uzbierałem wszystkie bez problemu o_O
 
Top Bottom