Brak wyświetlania statystyk broni

+
Czy to jest normalne, że w domu V kiedy otwieram magazyn i spoglądam na bronie, to nie wyświetla mi żadnych statystyk. Natomiast pozostałe rzeczy które się znajdują w magazynie, są wyświetlane ok. Jak wybiorę broń i przerzucę do plecaka, to statystyki się pokazują. A kiedy z powrotem przeniosę broń do magazynu, to statystyki znikają. Z odzieżą nie ma takich problemów, wyświetla wszystko.


brak statystyk broni po stronie magazynu
Schowek04.jpg

tu statystyki odzieży
Schowek02.jpg
 
U mnie statystyki się co prawda wyświetlają ale nie dla każdej broni - mam pistolet Unity ulepszony z modyfikacjami,chyba po jakiejś misji się go dostaje z automatu, i jego statystyk nie wyświetla mi nigdy. Parę innnych broni tez to miało.

W ogóle to okienko statystyk powinno być nieruchome obok listy broni a nie zasłaniające pół ekranu.
 
U mnie statystyki się co prawda wyświetlają ale nie dla każdej broni - mam pistolet Unity ulepszony z modyfikacjami,chyba po jakiejś misji się go dostaje z automatu, i jego statystyk nie wyświetla mi nigdy. Parę innnych broni tez to miało.
U mnie podobnie. W ekwipunku na 6 broni w tej chwili statystyki nie wyświetlają się dla czterech. Do jakiegoś momentu nie było tego problemu , a w pewnym momencie okienko statystyk w ogóle przestało się pojawiać ale nie dla wszystkich broni. I nie ma znaczenia czy broń jest nowa czy stara. Moja snajperka wyświetlała się poprawnie a teraz jej statystyk nie widać.

PS Zauważyłem pewną prawidłowość. Otóż statystyki pokazywane w plecaku (ekwipunku) wyświetlają mi się tylko dla "karabinów szturmowych". Aby podejrzeć inną broń trzeba ją dodać do szybkiego wyboru i tam dopiero statystyka się wyświetli.
 
Last edited:
Częścią zależności jest to co mamy obecnie w użyciu. A że z reguły używamy tego co można najbardziej podrasować to statystyki przestają być widoczne... Im więcej możliwości modyfikacji w tym czego używamy (wykorzystanych) tym większa szansa na samą ikonę broni w plecaku. W moim przypadku 2 bronie nie mają wyświetlanych statystyk niezależnie od tego co mam obecnie w użyciu. Jeśli założę broń bez modyfikacji statystyki się pojawiają, z wyłączeniem tych 2. Była już o tym mowa na tym forum.
Brak opisu przedmiotów
 
mi trochę pomogło schowanie wszystkich broni do schowka, zapisanie, wczytanie i wyciągnięcie ich z powrotem. Ale np statsy rewolweru "Crash" wciąż mi się nie wyświetlają.
 
Niestety bledem jest chyba zwykle zawijanie wierszy (o zgrozo) . Polskie tlumaczenia zabieraja wiecej miejsca i opisy wchodza na druga linijke tesktu. Przy wielu modyfikacjach wykrzacza to opisy. Tymczasowym rozwiazaniem jest zmiana samego jezyka interface'u na angielski (audio i napisy mozna zostawic polskie)
 
Polskie tłumaczenia w polskiej grze, zrobionej przez czołową polską firmę w tej dziedzinie... Albo mi się wydaje albo to zakrawa o absurd ? Mam zmieniać język interfejsu na obcy bo się opisy w naszym nie mieszczą ? I ja mam wspierać polskiego producenta który ma na rodzimy język wywalone ? To na jakim oni tą grę testowali ?
Drażnią mnie takie sprawy, oj i to bardzo.
A może ja się mylę i to nie jest polska firma... albo nie ma to zupełnie żadnego znaczenia bo wyznacznikiem jest tu $$...
Ciekawi mnie jaka część ich dochodu jest od nas - "przestańcie jeździć po swoich hejterzy" czyżby ?
 
Pewnie lutowy patch który wyjdzie będzie poprawiał miliony zadań pobocznych (przy okazji psując inne) a nie tknie się podstawy RPG czyli wyświetlania statystyk broni, dodatków itp itd (n)(n)(n) weźcie tych waszych "testerów" zagońcie do roboty albo zatrudnijcie innych bo podstawowe techniki kuleją nadal kuleją 2,5 miesiąca po premierze.
 
Mam dokładnie to samo. Jak rozumiem do lutego i kolejnego patcha nie ma w ogóle sensu w to grac bo co to za rpg bez statystyk broni?
 
Statystyki broni wyświetlają się po wgraniu ostatniego fix'a, a wcześniej i tak można było je obserwować przez... ekran ulepszeń danej broni (wiem, trochę od d... strony ale zawsze).

Przynajmniej (u mnie) na PC nie ma żadnego problemu.
 
można było je obserwować przez... ekran ulepszeń danej broni (wiem, trochę od d... strony ale zawsze).

Chyba, że postać ma już 50 poziom i zostało wykonane ostatnie możliwe ulepszenie broni. Wtedy broń znika z ekranu ulepszeń.
 
Statystyki broni wyświetlają się po wgraniu ostatniego fix'a, a wcześniej i tak można było je obserwować przez... ekran ulepszeń danej broni (wiem, trochę od d... strony ale zawsze).

Przynajmniej (u mnie) na PC nie ma żadnego problemu.
U mnie właśnie problem pojawił się po wgraniu ostatniego fixa, wcześniej tego nie widziałem... Z drugiej strony wcześniej nie przejmowałem się craftingiem, teraz wytwarzam w zasadzie każdą broń i mam wrażenie, że problem występuje, w większości przypadków, właśnie na tych tworzonych przeze mnie elementach uzbrojenia
 
Ja również to zauważyłem, że dopiero po wytworzeniu broni bug zaczął się "nawarstwiać". Najpierw jedna broń, potem więcej aż przestało wyświetlać wszystkie.
 
Statystyki broni wyświetlają się po wgraniu ostatniego fix'a
Nie, nie wyświetlają się, chyba że zmienię broń którą używam. Ale tak było i przed 1.11 i przed 1.1 opis widać tylko na kółku wyboru pod alt.
 
Last edited:
U mnie zaczęło się od snajperki od Panam, gdy ją ulepszyłem zaczęły się problemy. A wczoraj wszystkie bronie palne się zbugowały. Jedyny podgląd to broń biała. Dodam tylko, że jak się jednak wyświetli przy pierwszej próbie podglądu to skacze po całym ekranie, aby potem zniknąć całkowicie.
Post automatically merged:

Polskie tłumaczenia w polskiej grze, zrobionej przez czołową polską firmę w tej dziedzinie... Albo mi się wydaje albo to zakrawa o absurd ? Mam zmieniać język interfejsu na obcy bo się opisy w naszym nie mieszczą ? I ja mam wspierać polskiego producenta który ma na rodzimy język wywalone ? To na jakim oni tą grę testowali ?
Drażnią mnie takie sprawy, oj i to bardzo.
A może ja się mylę i to nie jest polska firma... albo nie ma to zupełnie żadnego znaczenia bo wyznacznikiem jest tu $$...
Ciekawi mnie jaka część ich dochodu jest od nas - "przestańcie jeździć po swoich hejterzy" czyżby ?

Takich krzaków jest pełno. Najbardziej widoczne są w questach niebieskich dla policji, chociaż przy "złotych" pobocznych jak się wsłuchać to też można to wyłapać. Druga sprawa to przy napisach, wtedy to już całkiem masakra wychodzi.
Podejdź do jakiejkolwiek kobiety handlarki co słyszysz: "To już mogę mówić. No to ok." I to innym tonem, i głosem niż postać z którą chcesz handlować.
 
A to jest bardzo ciekawe bo mi chyba też statystyki zaczęły się krzaczyć po ulepszeniu snajperki od Panam... Ale nie mam pewności, bo w tym samym czasie ulepszyłem Widowmakera i coś jeszcze.. (wcześniej podczas gry nic nie upgradowałem, dopiero kilka broni naraz)
 
U mnie problem występuje cały czas. Po fixie 1.11 wydawało mi się, że jest naprawiony. Tzn. bronie w schowku pokazywały 0.0, ale po wyjęciu ich i ponownym włożeniu do schowka można było zobaczyć statystyki. Niestety po jakimś czasie jak znów zajrzałem do schowka, to wszystko wyzerowane.
 
A teraz sobie pomyślcie - jeśli gra RPG ma problemy z czymś tak podstawowym (dla swojego gatunku) jak statystki broni i mimo licznych łatek i dwóch miesięcy dodatkowej pracy problem wciąż występuje - w jakim stanie jest cały CP 2077.

Przed RED'ami dłuuuga droga... jeśli w międzyczasie nie padną :coolstory: .
 
Nie ma to aż takiego priorytetu jak bugi uniemożliwiające kontynuowanie rozgrywki, czy dopracowanie na konsole, to chyba oczywiste. Ogólnie coś tam robią/robili i nie odczuwam jakiejś wdzięczności czy chęci dziękowania za coś za co wzięli pieniądze jako gotowy produkt. Brak statystyk to jeden z elementów które działają jak chcą, są takie które nie działają i mają wpływ na rozgrywkę. Dużo by pisać, już nie mam chęci wnikać, rozmyślać czy szukać rozwiązań by gra działała zamiast grać.

W branży w jakiej pracuję po maksymalnym rozciągnięciu terminów (nie jest to działanie pro klienckie...) są 3 miesiące na usunięcie usterki (bo określają to przepisy). Jeżeli się nie wyrobię lub nie jestem w stanie wykonać ponoszę wymierne tego konsekwencje, czasami koszt jest kilkukrotnie wyższy od wartości usługi.

Tak, jest współczucie z powodu zaistniałej sytuacji, nikt nikomu nie życzy włamania czy kradzieży. Natomiast jest jego zupełny brak jeśli chodzi o działanie/zaniechanie którego wynikiem jest niezgodność umowy.
Nie ma czegoś takiego jak częściowe działanie, samochód nie może częściowo jeździć, kanapka nie może być częściowo jadalna a program komputerowy nie może być częściowo działający.
Albo działa albo nie, i tu są potrzebne konkretne przepisy by takie sytuacje wyeliminować.
Gra ląduje w kącie, przeszedłem ją prawie dwa razy, ale jak już ktoś wcześniej napisał "im dalej w las, tym więcej drzew".
 
Top Bottom