Brak wyświetlania wyników na tablicy rankingowej .

+
Witam.Po rozegraniu około 20 gier rankingowych nie wyświetla pozycji rankingowej i jest tam napisane ''OSIĄGNIJ 25 RANGĘ, BY WYŚWIETLIĆ SWOJE STATYSTYKI RANKINGOWE " , a w tym momencie mam range 4 a za chwile będzie 3 . Dlaczego tak jest ?
 
@Massive82 Jeżeli interesuje ciebie twoje miejsce w rankingu, możesz również wejść w swój profil w zakładkę od gier rankingowych i na górze powinno być twoje miejsce. W tej chwili to najłatwiejszy sposób.
 
Nie wiem czy to błąd,czy nie ale przeciwnik zablokował mi driadę nie, nie pamiętam którą i w talli miałem drugą tą samą kopie i też została zablokowana, na jednek z kart w ręku pojawiły się ciągi znaków na niebieskim tle zamiast animacji ( jakaś karta z rycerzem pamiętam na tle zboża). Krawa klątwa jeżeli uzyje jej na zablokowanej karcie, to chyba działa na jeden rząd, bo jak używałem na nei zablokowanej to działałą prawidłowo, ale tego jeszcze nie srpawdziem tej zależnośći =]. Wiem że miałem już tak 3 razy że miałem wampiry, a bufował się tylko jedne rząd
 
Błąd dalej nie naprawiony sezon zaczęty z 0 punktami rankingowymi za wygraną i porażkę zalicza tylko po 40 punktów rankingowych
 
Nie wiem czy to błąd,czy nie ale przeciwnik zablokował mi driadę nie, nie pamiętam którą i w talli miałem drugą tą samą kopie i też została zablokowana,

Nie zrobił tego przypadkiem Eganem mając na ręku Serrita?
 
Top Bottom