Brak zadania Chwała ZŁotu! w Podróży Alzura

+
No nie ma. Przejrzałem dokładnie co zrobiłem i co mam do zrobienia i tego zadania nie widzę w kontraktach Podróży, a jest konieczne aby dostać 30 punktów za komplet zadań.
Ktoś wie co to za zadanie i gdzie jest?
 

Lexor

Forum veteran
Z tego co widzę to jest to nazwa najwyższego tieru kontraktu, który wykonuje się nosząc różne "błyskotki" - pewnie teraz akurat robisz któryś z niższych tierów, on ma inną nazwę i dlatego nie widzisz akurat tej nazwy.
 
Też tak kombinuję że dostaje się to z automatu po ukończeniu Podróży. Nie ma też zadania Hełm Jest i to byłoby po ukończeniu standard ścieżki a Chwała Złotu najpewniej po Premium. Jakkolwiek, zadań nie ma w Kontraktach a powinny być tak jak wszystkie inne w opcji do śledzenia.
 
Dokładnie. Przecież po wpisaniu Chwała złotu wyskakuje kontrakt w którym znajduje się wpisana fraza, w tym przypadku masz to na na ostatnim "kwadraciku"
IMG_0337.png
 
Nie będę tworzył nowego wątku, zapytam tutaj. Nie zalicza mi w zadaniu 'Zagraj w stroju Nekromanty' kolejnych partii. Zatrzymało się na 48/50. Pisałem do nich ale zero odpowiedzi a czas się kończy. Macie pomysł jak to ruszyć?
 
Czasem jest błąd i w zadaniach zagraj chodzi o wygrane. Ot "normalka" Że opisy są nie doprecyzowane.
 

Lexor

Forum veteran
@Strzezymir: Nie ma określonego końca czasu na wbijanie kontraktów. Możesz je wbijać nawet jak podróż się skończy. Jedyne co ważne to to, abyś zdobył 100 poziom podróży, co da Ci dostęp do wszystkiego co jest potrzebne do ukończenia kontraktów.
 
Dokładnie. Przecież po wpisaniu Chwała złotu wyskakuje kontrakt w którym znajduje się wpisana fraza, w tym przypadku masz to na na ostatnim "kwadraciku"

Jak napisałem, że sprawdziłem i nie mam tego zadania, to tak jest :). Nie widzę tego.
Bez tytułu.jpg
 
Last edited:
@7thelf: "Uwaga, Błyskotki!" to nazwa pierwszej części tego kontraktu. Kliknij sobie na pasku tego kontraktu na liczbę 40 (na końcu) - wtedy wyświetli Ci się nazwa ostatniej części. Inne części też mają swoje osobne nazwy.
 
Uruchomiłem Gwinta teraz na pc i to wszystko widzę, kwadraty są aktywne. Na androidzie nie działa mi to tak.
Przerasta mnie ta gra yntelektualnie, czy co :)?
@Lexor Wielkie dzięki, raz jeszcze .
 
Top Bottom