Brak znamienia

+
Witam, mam problem ze znamieniem pozostawionym na twarzy Geralta przez o'Dima- a wlasciwie z jego brakiem. Dzisiaj zwrocilem uwage ze Geralt nie posiada znamienia, chociaz nie ukonczylem jeszcze dodatku... Jestem po ukonczeniu podstawki i wykonaniu zadania "sezamie otworz sie". Misje rozpoczynajaca dodatek zaczynalem jeszcze na etapie przygody w Velen i jestem pewien ze znamie bylo widoczne przez caly czas, choc teraz wczytujac zapisy z wczesniejszej rozgrywki takze go nie widac. Ma ktos jakis pomysl dlaczego zniknelo?
Bez tytułu.png
 
Widzę, że korzystasz z modów na zmianę tekstur Geralta, może ów mod jest niekompatybilny z dodatkiem Serca z Kamienia?
 
Gram z tymi modami odkąd pamiętam, to bodajże 4 podejście do dodatku z już zainstalowanymi modami i nigdy takiego problemu nie było;/
 
A ten mod na facjatę Geralta nie wymaga może zmian w pliku tekstowym setting.ini (czy coś)? Bo pamiętam, że przy którymś trzeba było ustawić priorytet modów, może ci się coś tam zwyczajnie zmieniło. Sam pamiętam miałem z tym czasem problem.
 
Lore-friendly Witchers
https://www.nexusmods.com/witcher3/mods/390?tab=files używam tego moda> Pliki weryfikowałem, niestety nie pomogło
Pobrałeś wszystkie trzy główne pliki? Wgrywałeś jakieś nowe mody podmieniające tekstury? Jeśli używasz wielu modyfikacji, to być może został przekroczony limit i niektóre z nich po prostu nie działają. Raz zaskoczą, a innym razem nie. Mod Merger może rozwiązać problem, no chyba, że już z niego korzystasz.

Zdarzają się też sytuacje, że reinstalowanie modów i weryfikacja plików w niczym nie pomoże. Jakiś czas temu musiałem instalować od nowa całą grę, bo zepsuły się kałuże.
 
Tak, pobierałem wszystkie trzy. Ogólnie wszystko działało bez problemu, od dłuższego czasu nic nowego nie wgrywałem, dlatego dziwie się, że nagle jest coś nie tak:/ Dzięki wielkie za wszystkie rady, w sobotę będę próbował się do nich zastosować :)
 
Przejrzałem na szybko zapisy gry- ostatni z widocznym znamieniem mam z 8 marca tego roku, trochę zapisów usuwałem i kolejny jest z 15 kwietnia- tam już znamię jest niewidoczne;/ Oba są z etapu robienia zadań pobocznych na skellige;/ Swoją drogą dziwne że po tak długim czasie dopiero zauważyłem brak znamienia...


Ok problem rozwiązany- wystarczyło pójść do balwierza i przystrzyc brodę :p
 
Last edited:
Top Bottom