Brak zrobionych zapisów ręcznych oraz zapisu "Point of no return" - ukończone story bez możliwości rozgrywki open world...! :/

+
Witam,

Mam do Was pytanie. Zapomniałem zrobić manualny save gry przed rozmową z Silverhand'em jak chcę ukończyć ostatnią misję. W sensie zrobiłem quick save i robiąc ostatnią misję robiły się auto-savy przez co mój quick save znikł w opcji "wczytaj grę". Nie tyle, że się nadpisało po prostu ilość automatycznych savów go jakby wywaliła z kolejki. Po ukończeniu story gra mi mówi, że mogę rozpocząć grę niby od ostatniego momentu ale właśnie te ostatnie zapisane momenty wszystkie jakie mam, są z fabularnej ostatniej misji którą wybrałem...

Ogólnie to jestem mega zdenerwowany, że przez brak manualnego save'a poszło się prawdopodobnie walić 80h gry...

Pozdrawiam,
Jarosław
 
Last edited by a moderator:
Witam,

Mam do Was pytanie. Zapomniałem zrobić manualny save gry przed rozmową z Silverhand'em jak chcę ukończyć ostatnią misję. W sensie zrobiłem quick save i robiąc ostatnią misję robiły się auto-savy przez co mój quick save znikł w opcji "wczytaj grę". Nie tyle, że się nadpisało po prostu ilość automatycznych savów go jakby wywaliła z kolejki. Po ukończeniu story gra mi mówi, że mogę rozpocząć grę niby od ostatniego momentu ale właśnie te ostatnie zapisane momenty wszystkie jakie mam, są z fabularnej ostatniej misji którą wybrałem...

Ogólnie to jestem mega wkur****, że przez brak manualnego save'a poszło się prawdopodobnie walić 80h gry...

Pozdrawiam,
Jarosław
Niezależnie od zapisów manualnych powinieneś mieć taki save "specjalny" pod nazwą: "PointOfNoReturnSave-0"
 
Niezależnie od zapisów manualnych powinieneś mieć taki save "specjalny" pod nazwą: "PointOfNoReturnSave-0"

Hej,

Rozumiem Ciebie, że coś takiego powinno mieć miejsce. Ale tego specjalnego save'a nie ma w ogóle, nigdzie. Wrzucam screeny. A w momencie gdy klikam w menu "kontynuuj" to zawsze wrzuca mnie do napisów końcowych... :/

@PATROL jakieś info dlaczego tak się dzieje??

1.png
2.png
3.png
4.png
 
Last edited by a moderator:
Hej,

Rozumiem Ciebie, że coś takiego powinno mieć miejsce. Ale tego specjalnego save'a nie ma w ogóle, nigdzie. Wrzucam screeny. A w momencie gdy klikam w menu "kontynuuj" to zawsze wrzuca mnie do napisów końcowych... :/

@PATROL jakieś info dlaczego tak się dzieje??


Faktycznie wygląda na to, że save'a wykonywanego przez grę w punkcie, w którym miał się pojawić, nie ma :( Usuwałeś jakieś zapisy ręcznie? Może zapisując manualnie przez przypadek go nadpisałeś?
 
Faktycznie wygląda na to, że save'a wykonywanego przez grę w punkcie, w którym miał się pojawić, nie ma :( Usuwałeś jakieś zapisy ręcznie? Może zapisując manualnie przez przypadek go nadpisałeś?

Nic nie usuwałem. LEPIEJ - nawet w trakcie całej gry pare X zdarzyło mi się zrobić manual save i jak widać na załączonych screenach, nie ma tam ani jednego manual. Jedynie quick i auto save'y.

@PATROL jest jakaś szansa na skontaktowanie się przez Ciebie z osobami odpowiedzialnymi za gog i cloud save'y? Może gdzieś na serwerze są pozostałe, wcześniejsze "nie widoczne dla mnie" które mogłyby mi zostać przesłane na email'a lub dodane do gry?

Jeżeli takiej możliwości nie ma to niestety ale piszę o zwrot środków. Nie mogę sobie pozwolić na to, że spędzam około 80h na grze, kończę wątek fabularny i chcę dalej porobić resztę aktywności w grze a przez jakiś błąd (nawet nie wiadomo jaki) nie mogę w ogóle kontynuować rozgrywki w open world. Uważam, że kolejne patche tego też nie naprawią.
 
Last edited:
Nic nie usuwałem. LEPIEJ - nawet w trakcie całej gry pare X zdarzyło mi się zrobić manual save i jak widać na załączonych screenach, nie ma tam ani jednego manual. Jedynie quick i auto save'y.

@PATROL jest jakaś szansa na skontaktowanie się przez Ciebie z osobami odpowiedzialnymi za gog i cloud save'y? Może gdzieś na serwerze są pozostałe, wcześniejsze "nie widoczne dla mnie" które mogłyby mi zostać przesłane na email'a lub dodane do gry?

Jeżeli takiej możliwości nie ma to niestety ale piszę o zwrot środków. Nie mogę sobie pozwolić na to, że spędzamokoło 80h na grze, kończę wątek fabularny i chcę dalej porobić resztę aktywności w grze i przez jakiś błąd nie mogę w ogóle grać dalej. Uważam, że kolejne patche tego też nie naprawią.

Niestety nie mam pojęcia w jaki sposób działa magazynowanie zapisów w chmurze i czy jest jakiś backup bądź starsza wersja plików. Możesz się skontaktować z supportem goga przez ten formularz:

 
Niestety nie mam pojęcia w jaki sposób działa magazynowanie zapisów w chmurze i czy jest jakiś backup bądź starsza wersja plików. Możesz się skontaktować z supportem goga przez ten formularz:

Jasne, rozumiem. Dzięki za odpowiedź. Napisałem do supportu i jak nie da się nic z tym zrobić to będę walczył o zwrot kosztów bo nie po to "chcąc nie chcąc" marnowałem tyle godzin by teraz grę wywalić do śmieci lub może zaczynać wszystko od nowa.

Jakby ktoś z użytkowników miał podobny problem to proszę pisać, nie zamykaj tego tematu.

Pozdrawiam
Post automatically merged:

@PATROL mogę prosić o przeniesienie tematu do "DZIAŁ TECHNICZNY" - tam chyba bardziej będzie pasował ten temat. Dzięki!
 
Last edited:
Top Bottom