Brakujące receptury alchemiczne

+
Brakujące receptury alchemiczne

Czy znacie może jakiś sposób na dodanie brakujących receptur alchemicznych? Wykasowało mi ich bardzo dużo, a ich ponowne nabycie np. od kupców jest praktycznie niemożliwe :(. Może istnieje jakiś mod, który by je dodawał? Niestety z moim angielskim trochę się gubię na Nexusie :(.
 
Czy znacie może jakiś sposób na dodanie brakujących receptur alchemicznych? Wykasowało mi ich bardzo dużo, a ich ponowne nabycie np. od kupców jest praktycznie niemożliwe :(. Może istnieje jakiś mod, który by je dodawał? Niestety z moim angielskim trochę się gubię na Nexusie :(.
Konsola developerska to najprostszy sposób.
 
Konsola developerska to najprostszy sposób.

No właśnie tak mi się wydaje. Tylko z moim angielskim trochę słabo, więc nie wiem do końca czy to jest wersja działająca z najnowszym patchem? I nie do końca rozumiem jak się ją instaluje. Jakby ktoś mógł pomóc w temacie, to będę wdzięczny :).
 
No właśnie tak mi się wydaje. Tylko z moim angielskim trochę słabo, więc nie wiem do końca czy to jest wersja działająca z najnowszym patchem? I nie do końca rozumiem jak się ją instaluje. Jakby ktoś mógł pomóc w temacie, to będę wdzięczny :).
Na tą chwilę nie ma działającej bezproblemowo wersji. Redzi coś pomieszali z komendami, cholera. Będę się musiał temu przyjrzeć :/
 
Na tą chwilę nie ma działającej bezproblemowo wersji. Redzi coś pomieszali z komendami, cholera. Będę się musiał temu przyjrzeć :/

No to niestety nie jest dobra wiadomość. Liczę na to, że jak coś się w temacie konsoli wyklaruje, to się podzielisz :).

---------- Zaktualizowano 20:07 ----------

No dobra, trochę wstyd się przyznać, ale jednak nie mam problemu z recepturami. Po prostu w swojej głupocie nie wpadłem na to, że gra pozmieniała domyślne opcje filtrowania i wszystkie wykonane już eliksiry itd. domyślnie ukryła. Ale temat chyba można zostawić, tylko zmienić jego temat na "Aktualną konsolę" czy coś skoro już zaczeliśmy o niej dyskusję :).
 
Top Bottom