Braterstwo Wilków [Zapowiedź]

+
Status
Not open for further replies.
Braterstwo Wilków [Zapowiedź]

Ponieważ udało mi się dzisiaj po raz pierwszy przejść moją przygodę od początku do końca, uznałem, że jest to dobry moment, aby ją zapowiedzieć. Tak więc:

Braterstwo Wilków

Przewidywana data premiery: III/IV kwartał 2014
(zakładam, że na 99,9% uda się wypuścić moda przed końcem 2014 r., ale to nie zależy już tylko ode mnie - patrz niżej)

Fabuła: Nie odgrywa to znaczącej roli, ale (wstępnie) umieściłem swoją historię między 2 a 3 aktem W2 - w trakcie drogi z Vergen do Loc Muinne. Geralt zatrzymuje się w wiosce Trumka, gdzie spotyka Lamberta, innego wiedźmina ze Szkoły Wilka, który po roku spędzonym na szlaku zmierza do twierdzy Kaer Morhen, by tam przezimować. Obecność we wsi dwóch wiedźminów to wyjątkowo szczęśliwy zbieg okoliczności, gdyż Trumka jest nękana przez potwora o wielkim apetycie na ludzkie mięso. Jak szybko się jednak okaże, ataki bestii to najmniejszy problem mieszkańców przygranicznej wioski...

Technikalia: W porównaniu do projektów Kalena123 oraz kosy89 moja przygoda jest dość prosta; to standardowy mod "przygodowy" wykorzystujący elementy rozgrywki znane nam z Wiedźmina 2. Długość Braterstwa Wilków szacuję na ok. 2-3 godziny.

Czego brakuje: Przede wszystkim mapy. Nie jestem level designerem, ale raczej scenarzystą-amatorem, więc skupiłem się na zaprojektowaniu i implementacji fabuły oraz rozgrywki. Jeżeli ktoś ma ochotę podjąć ze mną współpracę, to zapraszam do kontaktu przez priv.
Oprócz tego przygoda wymaga jeszcze solidnego dopracowania, ulepszenia wielu rzeczy, korekty dialogów (i tłumaczenia na polski, gdyż pracuję na razie po angielsku) etc. Jeżeli czas pozwoli, to myślę także o dodaniu 2 czy 3 questów pobocznych.

Na razie tyle, ale na bieżąco będę Was informował o dalszych postępach.
 
Tak, tak, nie inaczej, Braterstwo Wilków wciąż jest w produkcji!

Jakiś czas temu nawiązałem współpracę ze znanym wam Aćkiem (Aciekiem?;p) i prace nad mapą wreszcie ruszyły pełną parą. Oprócz tego przygoda jest oczywiście stale poprawiana - sprawdzam i dodaję dialogi, przystosowuję akcję do nowych lokacji, uzupełniam pomniejsze braki w fabule. Także wszystko zmierza we właściwym kierunku.

A oto pierwsze efekty pracy Aćka; podwórze posiadłości Baska Gemini:
 

Attachments

  • AoRiTNY.jpg
    AoRiTNY.jpg
    19.8 KB · Views: 52
Z tego screena można wnioskować, że jakieś święto tam się szykuje, albo trwa. Podoba mi się. :)Fajnie wygląda ta posiadłość.
 
Mała informacja, modyfikacja AE jest strasznie czasochłonna, dlatego zajmę się nią na końcu. Na zdjęciach jest ustawiona taka która najlepiej pasuje.

Jak słusznie Horn zauważył, ta wyżej na zdjęciach mają za dużego Blura, nie pasują na zewnątrz, a do środka lasów. Przyznam szczerze, że nie chciało mi się już zmieniać :').
 
Powracamy do gry!​

To tylko wiadomość odświeżająca temat. Od kilku dni mam komputer, mogę pozwolić sobie na szybszą pracę.

Tak więc już za 2 tygodnie damy informację na temat przygody, kiedy planujemy ją wypuścić w świat jak zdjęcia lub film !
Na przystawkę zdjęcie (kliknij, aby powiększyć!)
 
Last edited:
Status
Not open for further replies.
Top Bottom