Brodka wystąpi podczas „Video Game Show: Wiedźmin 3: Dziki Gon”

+

Burza46

CD PROJEKT RED
Brodka wystąpi podczas „Video Game Show: Wiedźmin 3: Dziki Gon”



Już 30 Maja 2016 „Video Game Show: Wiedźmin 3: Dziki Gon” podczas Festiwalu Muzyki Filmowej w Krakowie!

Koncert zostanie zwieńczony specjalną aranżacją znanej ze zwiastuna “A night to remember“ kołysanki „Lullaby of Woe”, którą zaśpiewa artystka nietuzinkowa, alternatywna, laureatka kilku Fryderyków -- Brodka!

Jeśli jeszcze nie macie biletów zapraszamy na stronę Eventim.pl

Szczegóły wydarzenia na Facebooku.
 
Dziwnie Cie widzieć na Niebiesko Keth... :shock2:

Ale to już jest od dawna :p .


A co do Brodki, to cóż nie mam pojęcia jak śpiewa i również nie byłem na koncercie (co będę taki kawał do Karkowa jechał) więc trzeba się zdać na naszych południowych melomanów.
 
Keth Czerwonym był.

Serio? :areukiddingme:

---------- Zaktualizowano 10:05 ----------

W każdym razie jeżeli ktoś się nastawiał na jakiś spory występ lub przyszedł tam tylko dla Brodki to srogo się przeliczył :p. W sumie na scenie śpiewała może ze dwie minuty. I to oczywiście w wersji angielskiej. Główny motyw SzK który śpiewają dzieci też był po angielsku. Wielka szkoda. Ale całość oczywiście na wielki plus. Ciary momentami na skórze były ;).
 
Last edited:
Festiwal Muzyki Filmowej - Wiedźmin

Witam,

Wróciłem właśnie z festiwalu muzyki filmowej w Krakowie na którym wielkim wydarzeniem był koncert z muzyką Wiedźmina i mam dwa pytania dotyczące tego wydarzenia.


1. W dniu koncertu odbyło się spotkanie z twórcami gry w centrum festiwalowym w Pałacu Krzysztofory w Krakowie. Będąc na tym spotkaniu widziałem, że było ono rejestrowane przez współorganizatorów i powiedziano mi, że będzie możliwość pobrania go ze strony internetowej. Czy ktoś orientuje się co to za strona lub kto konkretnie odpowiadał za jego nagrywanie ?

2. Czy koncert w Tauron Arenie zostanie wydany w formie wideo lub audio ? Z tego co widziałem organizator nagrywał całe zdarzenie kamerą z centrum płyty.

Z góry dziękuję za informacje.
 
Last edited:
Jak się słucha menu w Krwi i Winie widać, że polska wersja piosenki (a przy najmniej jej fragment) nie wypada źle.
Nie wiem jak byłoby z wykonaniem Brodki.
 
Też gra (jak się wejdzie na link).

Jakość nagrania jest jednak paskudna - w sumie komórka (chyba), więc czego się spodziewać.
 
Wróciłem właśnie z FMF :) W przeciwieństwie do całej orkiestry i Percivala, Brodka nie pokazała nic specjalnego. Już lepiej mogli zaprosić Sylwię Banasik. Sam koncert CUDOWNY. Kilka razy oczy zaszkliły mi się ze wzruszenia. Przede mną jeszcze dodatek, ale odsłuchanie muzyki na żywo uważam za godne zakończenie przygody z Wiedźminem.

Z ciekawostek dodam, że dzięki eventowej koszulce zostałem wzięty za pracownika CDP RED i prawie rozdałem swój pierwszy w życiu autograf. Ale to jeszcze nie koniec. Jadąc do Tauron Areny spotkałem @Ketha i staliśmy się obiektami publicznego zainteresowania. Ludzie, którzy stali za nami z zachwytem i zazdrością wypisanymi na twarzach pokazywali sobie logo Spotkania Wiedźmińskiej Społeczności i nasze koszulki. Teraz już wiem, jak się czują celebryci :D A Kraków to jednak nie takie duże miasto, jak wszyscy sądzą, bo następnego dnia wpadłem na @PATROLa :)
 
Last edited:
Top Bottom