Broń biała i miotająca, do zadawania bólu, jak i śmierci stosowa

+
ja z bractwem planuje robic pokazy w szkolach :p tylko ze jak zrobimy kompletne uzbrojenie i sie czegos nauczymy :p
 
No to zapraszam do mnie do LO... może zdążycie zanim skończę edukację w tej szkole
 
planuje to na wiosne ... czyli pod koniec nadchodzacego roku szkolnego... a w jakim wojewodztwie jest skrzydlow??
 
To znaczy wiesz, w Skrzydlowie nie ma czegoś takiego jak LO, uczęszczam do liceum w Częstochowie im. Juliusza Słowackiego. Województwo śląskie...
 
Tibor said:
Geno-> To jest naprawdę mocne... W pierwszym momencie troszkę mnie odrzuciło... A tak swoją drogą - kolekcjonujesz takie zdjęcia???
Nie kolekcjonuje to jest jakaś stronka szpitala chyba i oddziału chirurgicznego w szczecinie...trafiłem przypadkiem na link na forum sapkowskiego . Ani troche mnie to nie bawi a już w głowie mnie się nie mieści np. pasjonująca rozmowa dwóch chirurgów na imprezie na temat amputowanych kończyn lub połączonych naczyń, udanej trepanacji czy tracheotomii... Na szczęscie nie zostałem lekarzem W każdym razie w czasie ostrej bitewki bractwa lżejsza wersja może się zdażyć - więce lepiej uważać
 
Wy tu mowicie o siepaniu a ja nawet miecza nie mam, kolczuge mam zamiar jutro zaczac robuic. ale za to jest szczesliwym posiadaczem patyka :D
 
Musisz poszukać po różnych sklepach z żelaznymi rzeczami, może w jakimś sklepie budowlanym? Ja też mam łuk własnej roboty Geno-> Dzięki za adres stronki płatnerskiej.
 
Dzisiaj biore sie za robienie kolowrota do nawijania drutu, tylko jeszcze takowego nie mam :Dide dzisiaj poszukac gdzie mozna kupic. Powiedzcie mi jeszcze gdzie moge kupic cos co nadaje sie na miecz, aha i co?
 
Materiał na miecz możesz nabyć na złomowisku. Chyba na poprzedniej stronie w tym lub innym temacie jest opis z czego można wykuć mieczyk.
 
Mordimer -> nie umie znalesc! Moze bedzie w innym temacie. Podajcie stronke jaks gdzie jest pokazane jak sie robi miecze? P.S. Kurde jutro bede mial dopiero kolowrut... ale prosze was powiedzcie mi gdzie moga nabyc drut jakis.
 
Yahoo82 said:
Co do mieczy - jest naprawdę wielu kowali. Tylko że duuużo wołają za miecz. Chyba, że po znajomości Można spróbować się pobawić tak - idziecie na złom i szukacie resorka od malucha. Następnie wyklepujecie porządnym młotem resor na prosto. Poźniej wycinacie boshem kształt ostrza i rękojeści. Trzeba zaspawać otworki w resorze. No i oszlifować całość. Jelec to już można z kawałków stali zrobić. Tylko porządny spaw - chyba, że ma służyć do noszenia, nie do walki. Taki mieczyk za piękny nie będzie, ale cenowo zmieścimy się w 50zł.
Hamsin-> Masz, w tej wypowiedzi jest napisane wszystko, co do roboty mieczy. O tym, gdzie kupić drut masz w temacie: "LARP - terenowa gra RPG!"
 
A ile masz tych resoraków? Jak byś miał ich nadmiar to sprzedałbyś jeden? Jeżeli tak, to za ile?
 
Mordimer -> sam nie wiem ile, tata mi wczoraj powiedzial, ze ma cos w piwnicy. Pujde dzis wieczorm zobaczyc ile tego jest. Jak bede mial duzo to ci sprzedam. Duzo zalezy od tego gdzie mieszkasz, jesli daleko to nie oplaca sie go wysylac, bo zaplacisz za niego tyle samo co w ,,sklepie", jesli bliziutko to koszt przesylki bedzie maly, wiec sie juz oplaca. Istnieje jeszcze jedno wyjscie, poprostu sobie po niego przyjedziesz :D
 
Ok. To napisz ile ich masz. Jak nie bęziesz miał sprzedać to się przecież nie obraże . Kupie sobie nzjwyżej na złomie. A jak byś miał, to za ile sprzedasz?
 
Mordimer -> ja nawet nie wiem po ile stoja , ale jakos sie dogadamy, o ile bedzie cos na zbyciu. Musze czekac do wieczora bo nie wiem gdzie je tata trzyma
 
Na złomowisku zużyte są po około 30-50zł. Jak nie, to spróbuje wykuć z kawałka grubego drutu zbrojeniowego. Może się uda.
 
Top Bottom