Broń biała i miotająca, do zadawania bólu, jak i śmierci stosowa

+
A na czym polega jego sekciarstwo bom ciekaw wielceEdit: Czemu jestem ciagle podejrzewany o nabijanie postow , pytam sie po prostuEdit2:
Argon said:
A kto cie posadza o nabijanie postow
Nagi szopen w wypowqiedzi nizej pisze zebym nie nabijal wpisow czy cos takiego, teraz na znak protestu wszystko bede pisal tutaj
 
Nowy said:
Dla niego wystarczajacy dla modów chyba nie
to wystarczy zrobic "Nowego" Mod'a [np. za pomaca TES:CS albo edytora z NWN] a kto cie Nowy posadza o nabijanie postów?
 
Wójcicki mordo moja.Że też Nagi Szopen mnie nie naprowadził no i podpis z Wilqa.Jak cię dorwę na mieście to pogadamy inaczej i oszczędzaj kase bo idziemy w czwartek na maraton.Całuje Kopi Kopciu
 
Koper said:
Wójcicki mordo moja.Że też Nagi Szopen mnie nie naprowadził no i podpis z Wilqa.Jak cię dorwę na mieście to pogadamy inaczej i oszczędzaj kase bo idziemy w czwartek na maraton.Całuje Kopi Kopciu
filmowy? a moze bendziecie biegac/jezdzic rowerem?a poza tym od tego sa prywatne wiadomosci
 
Wiem ale lubie sobie nabijać posty bo chcę bardzo szybko stac się zmutowanym dzieckiem a potem młodym wiedźminem a potem może kto wie 1 zabita kikimora?Ojejciu nie moge się już doczekać.Hihihi
 
Nowy said:
A na czym polega jego sekciarstwo bom ciekaw wielceEdit: Czemu jestem ciagle podejrzewany o nabijanie postow , pytam sie po prostuEdit2:
Argon said:
A kto cie posadza o nabijanie postow
Nagi szopen w wypowqiedzi nizej pisze zebym nie nabijal wpisow czy cos takiego, teraz na znak protestu wszystko bede pisal tutaj
A ja za to cie zacytuje:p ale piszac wszystko w jednym miejscu nie nabijasz postów a za to utrudniasz czytanie i szukanie wypowiedzi.
 
Koper said:
Wiem ale lubie sobie nabijać posty bo chcę bardzo szybko stac się zmutowanym dzieckiem a potem młodym wiedźminem a potem może kto wie 1 zabita kikimora?Ojejciu nie moge się już doczekać.Hihihi
Terz chcę sobie nabić postów i całkowicie cię rozumiem
 
Wi_zard said:
Koper said:
Wiem ale lubie sobie nabijać posty bo chcę bardzo szybko stac się zmutowanym dzieckiem a potem młodym wiedźminem a potem może kto wie 1 zabita kikimora?Ojejciu nie moge się już doczekać.Hihihi
Terz chcę sobie nabić postów i całkowicie cię rozumiem
Bierz przyklad ze mnie
 
Argon said:
Wi_zard said:
Koper said:
Wiem ale lubie sobie nabijać posty bo chcę bardzo szybko stac się zmutowanym dzieckiem a potem młodym wiedźminem a potem może kto wie 1 zabita kikimora?Ojejciu nie moge się już doczekać.Hihihi
Terz chcę sobie nabić postów i całkowicie cię rozumiem
Bierz przyklad ze mnie
Czyli mam sobie wysyłać wiadomości. OK>
 
CISZA DZIECI :D lolTylko się za ostro nie pobijcie. BRPP mi nie przypadło do gustu... nie będę tłumaczył czemu.ALE TO TEMAT O BRONI!!!!!!!
 
Więc na temat ciekawi mnie czy wiedźmin podczas walki będzie mógł wziąść z ziemi lerzący miecz przeciwnika i rzucić nim w drugiego????????
 
Wi_zard said:
Więc na temat ciekawi mnie czy wiedźmin podczas walki będzie mógł wziąść z ziemi lerzący miecz przeciwnika i rzucić nim w drugiego????????
Raczej nie, ale nie jestem pewien.
 
Minigunmen said:
CISZA DZIECI :D lolTylko się za ostro nie pobijcie. BRPP mi nie przypadło do gustu... nie będę tłumaczył czemu.ALE TO TEMAT O BRONI!!!!!!!
Jesli wolisz mozemy bic tepymi mieczami. ciebie. moze wtedy ci przypadnie do gustu ewentualnie ty przypadniesz do ziemi.ale tepy miecz jest trydniej zdobyc niz ostry chyba ze drewniany...
 
Top Bottom