brosze salamandry

+
brosze salamandry

Witam wszystkichCzy ktoś z Was wie może, czy mozna komuś opchnąć brosze salamandry oraz fisstech w akcie trzecim? Leuvarden po rozmówkach w akcie II już więcej ich nie chce, jego łącznik z knajpy po tej rozmowie znika, a Coleman gdzieś sie zawieruszył z końcem II aktu.Narąbałam skubańców coś ze czterdziestu (tłukłam i na wycince z Hierofantem i w obozie), fisstechu nazbierałam w kanałach i nie ma chętnych. A uporczywie zbieram na zbroję :/
 
Z tego co wiem, to po II akcie już nie ma opcji sprzedaży brosz i fisstechu.A kasę to sobie na kościach zdobywaj, moja droga. Najszybsza droga oprócz wykonywania zleceń. Oczywiście warto pamiętać o quick save'ie przed rundką. Tak dla świętego spokoju.
 
cheza said:
Z tego co wiem, to po II akcie już nie ma opcji sprzedaży brosz i fisstechu
a ja wiem że jedna opcja istnieje ;D bo fisstech kupuje kowal zakonny w Klasztornej i kowal w Odmętach w IV akcie. Tylko broszy żaden nie chce.
 
Ooooosz to ćpuny chędożone....no cóż, broszki wywalę. A bedzie ich następna porcja bo wlazłam do kryjowki w kanałach.Swoją drogą nie do końca to przemyślane :/BTW, w kości dobrze się gra z de Wettem, bo o duże stawki, a z reguły przerzuca wszystkie oprócz środkowej ;) Nadęty gamoń :p
 
wallpurg said:
wallpurg said:
Z tego co wiem, to po II akcie już nie ma opcji sprzedaży brosz i fisstechu
a ja wiem że jedna opcja istnieje ;D bo fisstech kupuje kowal zakonny w Klasztornej i kowal w Odmętach w IV akcie. Tylko broszy żaden nie chce.
Fisstech kupuje jeszcze ten gość z karczmy w II akcie. Nie pamiętam jak się nazywa.
 
kaz07ik said:
kaz07ik said:
kaz07ik said:
Z tego co wiem, to po II akcie już nie ma opcji sprzedaży brosz i fisstechu
a ja wiem że jedna opcja istnieje ;D bo fisstech kupuje kowal zakonny w Klasztornej i kowal w Odmętach w IV akcie. Tylko broszy żaden nie chce.
Fisstech kupuje jeszcze ten gość z karczmy w II akcie. Ni pamiętam jak się nazywa.
Dobrze wiedziec tylko miejsce zajmuje w backpacku niepotrzebnie ;] thnx
 
kaz07ik said:
kaz07ik said:
kaz07ik said:
Z tego co wiem, to po II akcie już nie ma opcji sprzedaży brosz i fisstechu
a ja wiem że jedna opcja istnieje ;D bo fisstech kupuje kowal zakonny w Klasztornej i kowal w Odmętach w IV akcie. Tylko broszy żaden nie chce.
Fisstech kupuje jeszcze ten gość z karczmy w II akcie. Ni pamiętam jak się nazywa.
Coleman.
 
Shinmar said:
coleman kupiuje jesli zyje.
Rozbroiła mnie ta niezwykle zaskakująca dedukcja, brawo :beer: ;DWarto się zastanowić co zrobić z Colemanem, gdyż facecik skupuje też fisstech (chyba z 10 orenów za pudełko). Zawsze nieco cięższy mieszek.
 
kaz07ik said:
Fisstech kupuje jeszcze ten gość z karczmy w II akcie. Nie pamiętam jak się nazywa.
Święta racja ale ty mówisz o Akcie II a tu jest mowa o Akcie III.Edit.Jeśli Coleman trzyma się zasad handlu w Wiedźminie(pięc razy więcej dajesz niż bierzesz za dany produkt) to pudełko kosztuje 20 orenów.
 
VeleradzWyzimy said:
VeleradzWyzimy said:
Fisstech kupuje jeszcze ten gość z karczmy w II akcie. Nie pamiętam jak się nazywa.
Święta racja ale ty mówisz o Akcie II a tu jest mowa o Akcie III.Edit.Jeśli Coleman trzyma się zasad handlu w Wiedźminie(pięc razy więcej dajesz niż bierzesz za dany produkt) to pudełko kosztuje 20 orenów.
Bingo!
 
Obie rzeczy znajdziesz w misji w której musisz uratować Alvina od zabójców.Jak się z nimi rozprawisz będą mieli i brosze i fisstech. :p
 
Mam pytanko co do złamanej broszy Berengara. Jest ona w ogóle potrzebna w grze??? Kiedy przechodziłem pierwszy raz grę na nic mi sie nie przydała... :-\
 
Drakula17 said:
Mam pytanko co do złamanej broszy Berengara. Jest ona w ogóle potrzebna w grze??? Kiedy przechodziłem pierwszy raz grę na nic mi sie nie przydała... :-\
Fałszywy trop. Ja też się głowiłem po cóż ona jest.
 
Top Bottom