Buczenie poczas czytania drzazg.

+
Rozegrałem już kilka godzin gry. Jako miłośnik RPG bawię się w zbieractwo i przeglądanie różnych historyjek, ale zauważyłem podczas otwarcia "drzazgi" tekstowej czyli właśnie takiej krótkiej historyjki do przeczytania... w tym czasie kiedy jest otwarte te okno tekstowe wszystko milknie, zatrzymuje się cała ścieżka dźwiękowa. Słychać jedynie jakieś buczenie, jakby przydźwięk transformatora. ie wiem czy jest to wynikiem wybranego profilu dźwiękowego czy inna niedoróbka.
Moja wersja został zakupiona w GOG Galaxy i nie mam żadnych problemów z polskim dubbingiem (o czym niektórzy tu donoszą), ale ta niedoróbka jest nieco irytująca w tak dopracowanej i rozbudowanej grze.
 
To nie bug, to feature, i nie piszę tego prześmiewczo. Taki był po prostu zamysł twórców, tj. czas się zatrzymuje, muzyka również, a w tle słychać dźwięki, o których wspominasz.
 
To nie bug, to feature, i nie piszę tego prześmiewczo. Taki był po prostu zamysł twórców, tj. czas się zatrzymuje, muzyka również, a w tle słychać dźwięki, o których wspominasz.
Żartosniś z Ciebie... zauważyłem że ten feature występuje też przy innych sytuacjach... i bynajmniej nie robi na mnie wrażenia, zamiast buczenia mozna było uruhomić bota czytającego te teksty... miałbym czas wysikać się i wysłuchać opowiadań na słuchawkach bezprzewodowych!
 
Top Bottom