[BUG] Biały Sad - Opuszczone miejsce jest zbugowane (brak możliwości jego wyzwolenia)

+
Czy coś się dzieje w związku z tym? (poprawienie tego buga). Medytacja pomaga, ale do pewnego stopnia... Otóż olewając tą lokację i powracając do niej już po małym eksploringu Velen medytacja nie pomaga i nie respi żadnych mobów (oprócz tych ubitych na początku w tej - opuszczone miejsdce - lokacji)... Jednakże, na tym samym sav'e, tylko wcześniej, zaraz po odnalezieniu Yen, po zabiciu kilku mobów i medytacji około 24 godzin, pojawia się dodatkowy stwór, a miejsce jest wyzwolone... Dziwne to... Gra z otwartym światem powinna dawać absolutną dowolność wyzwalania i odwiedzania miejsc...
 
Masz na mysli kapliczke? tam od któregoś patcha ucieka jeden potwór, mi zazwyczaj pomagało ponowne wczytanie zapisu.
 

Guest 3842565

Guest
Dla mnie to miejsce jest całkowicie puste, ani jednego ghula. Nie pomaga medytacja, czekanie, wracanie się z odleglego miejsca, po prostu nic.
 

Wo92

Forum regular
U mnie do tej pory też tam było pusto, po aktualizacji 1.11 pojawiły się trzy ghule, zaś po krótkiej medytacji pojawiał się czwarty opóźniony, po ubiciu którego wracali ludzie.
 
Udało mi się to zrobić dopiero na końcu w zadaniu Coś się kończy coś się zaczyna ,a więc tak zabiłem 3 Ghule ,i nic medytacja wyskoczył jeszcze jeden zabiłem go i zaliczyło,ale nie robiłem tego od początku bo wiedziałem ,że nie zaliczy i dopiero na końcu zrobiłem ,bo i tak już mało co te punkty były potrzebne.A do tego jest kilka małych zadań na końcu w Białym Sadzie ,ale samemu trzeba je poszukać,a wcześniej tego wszystkiego nie było.Więc radze sprawdzić na końcu jak ktoś ma i pobiegać w Białym Sadzie,ale musi wojnę wygrać Redania ,wtedy jest co robić :)
 
Last edited:
Top Bottom